Show Email
Rusko zaútočilo na Ukrajinu jen proto, aby ochránilo své obyvatele. Na Ukrajině je totiž rozmístěno několik biologických laboratoří, které tu rozmístil Pentagon. V nich probíhají snahy o přípravy biologických zbraní. Pracuje se v nich s pravými neštovicemi, které se podařilo upravit tak, že jde o nebývale výkonnou smrtící zbraň zdánlivě podobnou jako koronavirus. Rusové nemohli nechat Američany tuto biologickou zbraň nechat nasadit mezi své obyvatele. Proto zaútočili a proto zničili místa, kde laboratoře byly umístěné.
------------text přílohy----------------
Jedním z důvodů útoku Ruska na Kyjev mohly být i laboratoře Pentagonu na Ukrajině
Většina západních státníků si klade otázku, proč Moskva zaútočila před deseti dny na Ukrajinu. Vždyť prezident Ruska Vladimír Putin se vždy choval z pohledu západu celkem racionálně a ztráty takové válečné operace, jakou Rusko rozjelo, budou v politické i ekonomické oblasti nedozírné. Snažili jsme se proto nalézt za pomoci britských publicistů odpovědi na toto zdánlivě iracionální jednání Moskvy.
Po deseti dnech konfliktu na Ukrajině se objevuj stále nové informace, co mohlo být spouštěcím momentem ruské vojenské operace. Oficiální oznámení Kremlu, o tom, že se jedná o „demilitarizační“ a „denacifikační“ operaci může mít hned několik vysvětlení. Odpověď bychom mohli hledat především v průběhu samotné vojenské operace.
K dnešnímu dni ruská armáda spolu s domobranou DLR a LLR obsadila po těžkých bojích většinu měst u Azovského a Černého moře. Pod ruskou kontrolou jsou města Melitopol, Berďansk, Cherson a Mykolajiv. Tvrdé boje se vedou o obklíčený Mariupol a Oděsu. K ní se přesouvá ruská námořní pěchota
s vyloďovacími čluny. Urputné boje probíhají také o dvě největší města v zemi Charkov a hlavní město Kyjev, která jsou rovněž obklíčena ruskými vojsky.
Rusům se krátce po začátku operace, která začala 24. února podařilo obsadit bývalou jadernou elektrárnu v Černobylu a od pátku drží i největší atomovou elektrárnu v Evropě v Záporoží. Podle mnohých expertů na Západě je tento krok velmi překvapivý a z vojenského hlediska nedává obsazování jaderných elektráren příliš smysl. Ledaže by Rusko mělo informace, že ukrajinské jaderné elektrárny mohou být využity k výrobě špinavé jaderné bomby, která by mohla být použita proti Rusku. Po posledních výrocích prezidenta Zelenského, který na Mnichovské bezpečnostní konferenci mluvil o tom, že Ukrajina bude usilovat o získání jaderných zbraní, by taková informace mohla dávat smysl.
Když k tomu připočteme skutečnost, že podle britského tisku na Ukrajině se nacházelo několik laboratoří, kde Spojené státy vyvíjeli s největší
pravděpodobností i pokročilé biologické zbraně, můžeme hledat pravé důvody zahájení celé ruské akce, právě ve vysokém stupni bezpečnostního rizika, které Ukrajina pro Rusko představovala. To mohlo spolu s obklíčeným a ostřelovaným Doněckem a Luhanskem sehrát v zahájení celé operace rozhodujícího ro