Show Email
Výzva k občanské neposlušnosti proti opatřením ke zvládání pandemie Covid-19. Toto je výzva pro všechny, kdo se nechtějí nechat tímto neschopným vedením
země zničit. Zkuste se také bránit. Budou zavádět za chvíli nesmyslné restrikce už potřetí, i když se ví, že to nijak podstatně nepomáhalo, jen zničí zase další firmy, restaurace, hotely a celou ekonomiku, a především děti samotné. Podívejte se do škol, jak velká část vypadá, jaké dýchací problémy mají! Takto nenápadně to začínalo i v Německu –židovská hvězda.
*STOP hrůzovládě a covidové mafii*
*STOP totalitnímu zpravodajství*
*STOP šikaně zdravých lidí, začněte léčit!*
Žádáme všechny, kdo neztratili po jedna a půl roce zdravý rozum, aby se
proti této hrůzovládě postavili, jejíž rozhodnutí lze v mnoha případech
označit jako bolševická, namířená proti demokratickým hodnotám, zdravotní
etice a zničující v mnoha ohledech velký počet podnikatelů a firem. Mnohá
rozhodnutí připomínají pomalu třicátá léta minulého století, kdy se k moci
dostávala fašistická strana. Mnohá opatření nelze vůbec obhájit, protože je
ze stolu smetly i soudy. Přesto je vláda v čele neschopnými premiérem
Babišem a ministrem zdravotnictví Vojtěchem, který není ani lékař, zavádí
opětovně, ačkoliv k tomu nemá již po volbách žádný mandát.
Je naprosto jasné a nevyvratitelné z celého světa, že žádné vakcíny plně
celou epidemii covidu nezastaví. Přesto vláda skoro direktivním způsobem
tyto vakcíny vnucuje i lidem, které je nepotřebují, protože nemoc prodělali
a mají dostatečnou hladinu protilátek, kterými se bohužel vůbec nezabývá.
Je to naprosto jasně ze světa prokázané, že po prodělané nemoci je imunita
nejlepší a tito lidé se do nemocnice dostávají v malé míře. Vláda a její
médio znalci stále útočí i na zdravou populaci, místo toho, aby veškeré
síly byly namířeny na včasnou léčbu nemocných a vakcinaci především
ohrožených skupin. Vydíráním lidí chce docílit, aby vakcínu dostali
všichni, ačkoliv je dobrovolná. V opačném případě vyhrožuje jakýmsi
nesmyslným zavíráním všeho možného. Bere si jako rukojmí školy, žáky a
studenty, kteří s danou infekcí už většinou přišli do kontaktu a nemá pro
ně prakticky žádný devastující účinek. Strašením lidí, kdy neustále přináší
zprávy, jak někdo zemřel, akorát vnáší pocit beznaděje a strachu, který
především odnáší starší generace spoluobčanů.
Žádáme všechny tzv. odborníky, které si vybrala vláda a mnohá média, kdy
mnozí z nich nejsou ani lékaři, aby přestali zneužívat svoje postavení
k jednostranným závěrům ohledně epidemie.
*Je ostudou, že se k vyhrožování a apokaliptickým zprávám propůjčí pan
Flégr (měl by nechat jít vyšetřit psychiatrem), p.Konvalinka, p.Hořejší,
Prymula a další, ale že takto jednostranně vystupuje prezident České
lékařské komory, je alarmující. Pan Kubek by měl odstoupit, protože právě
možná kvůli jeho a podobným výkřikům o povinném očkování, do médií, se
mnozí z těch rizikových už nenechají přemluvit! Chová se jako totalitní
prezident se základním vzděláním, a ne prezident České lékařské komory.
Rukojmí dělá ze všech v ČR.*
*Rozumnou pomocí by bylo, najmout odborníky, praktické lékaře, kteří by
vakcinaci rozumně vysvětlili ohroženým skupinám obyvatelstva, svým
pacientům, což jste dosud neudělali. Kdy je řádně prohlédnou a vakcínu
doporučí či nedoporučí vzhledem k jejich stavu. Už dávno jste měli
zapracovat na systému tak, aby nakažení lidé z ohrožených skupin dostali
rychlou pomoc v podobě již dostupných léků, které jsou nyní vyzkoušené a
v mnoha případech zabírají, a ne je nechat doma na paralenu, a pak je jen
za pár dnů převézt rovnou na kyslík. Když nebude zapracováno na léčbě, co
se bude dít zase příští rok, až účinnost vakcín u problematických skupin
bude skoro nulová? Už nyní jedou mnozí i s vakcínou do nemocnice. To se
budou zase milióny očkovat znovu? Co z tohoto byznysu máte? Pro léčení jste
neudělali NIC! A vakcína za chvíli ztrácí účinnost, to už je naprosto
jasné. Proč se asi zvyšuje podíl očkovaných v nemocnicích. Co se to národu
snažíte vsugerovat!*
*Jediným řešením nynějších tzv.odborníků je, vše zavřít už potřetí, všechny
naočkovat a nosit všude špinavé respirátory, nejlépe i v lese, ve školách,
ač už je jasné, že ani tyto věci nijak výrazně po měsíce nepomáhaly.
Nehledě nato, že představitelé země, kteří opatření zaváděli, tak je
v mnoha případech sami nedodržovali. Zaplatíte to všem postiženým ze svého?
Přestaňte neustále vypisovat ty nesmysly, že kde je jen naočkováno, tak
covid mizí. Vůbec se nezabýváte tím, že dané země byly značně promořeny a
také je velmi pravděpodobné, že nepatří k tak otylým, jako je český národ
versus Němci, kde potom kupí další zdravotní problémy.*
Ti, co neustále zveřejňují zprávy typu: Pojďte se na covidové JIPky
podívat, potom se necháte očkovat, by se potřebovali dostat před soud,
protože do dnešní doby nikdo zatím neříkal: Pojďte se podívat na pacienty
v posledním stádiu rakoviny a obdobných nemocí. To je bohužel to stejné.
Měli byste se stydět, jakým způsobem psychicky ničíte starší generaci lidí.
A to na mnohé závažnější nemoci umírá mnohonásobně více lidí. A umírat
bude, pokud toto divadlo bude pokračovat.
*Žádáme všechna média, která přinášejí jen informace jednostranného
charakteru, aby této jednostranné činnosti zanechaly! Pokud někdo přinese
jiný názor než ten od covid mafie, tak je velmi rychle pryč. Opravdu to
začíná připomínat totalitní ne-li fašistický způsob informování. *
*Přikládáme stránky a přílohy jiných názorů, které televize a zpravodajské
kanály prakticky nezveřejňují, ačkoliv se jedná často o názory uznávaných
lékařů. *
https://www.ac24.cz/blog/jan-hnizdil-vyzva-lekaru-a-odborniku-zabyvajicich-se-problematikou-nemoci-covid-19/
https://www.seznam.cz/komentare/14110192-pravnicka-sudolska-dokud-ockovani-neni-povinne-je-treba-mluvit-o-diskriminaci-neockovanych
https://cz24.news/category/cr/ - více článků
Místo léčení zase zavádíte nesmyslné restrikce v podobě prapodivného
jednostranného testování a omezování zdravých lidí.
Testujete jen neočkované a mnozí očkovaní Vám nemoc přenášejí dál a nikdo
potom neví, kde se to vzalo. *Lžete národu,* že to takto není, a ještě si
vymýšlíte, že covid pak není úplně stejně silný. Bohužel je. To vidíme
v praxi. Co si myslíte, že nastane po 1.11.2021 až se testy budou muset
platit? Za celou dobu platíte miliardy za zničené zdraví v případě
alkoholiků a kuřáků a teď nemůžete ještě pár měsíců platit testy, když je
po obyvatelstvu požadujete? Budete ne zcela ověřené vakcíny dávat dětem s
odůvodněním, že na coronavirus umírají. *Lžete!* Tato nemoc je u nich
naprosto zanedbatelná. Uvádějte potom hlavní příčiny úmrtí.
Jen ve firmách, školách a institucích už jsou desítky případů, kdy
naočkovaný nakazil ostatní, a pak se to nedalo dohledat. Tak toho raději
zanechte a zaměřte se na ohrožené skupiny obyvatelstva. Pokud testovat, tak
všechny! Přestaňte pronásledovat zdravé neočkované lidi! Postavíme se Vám
soudy!
*Toto je výzva pro všechny, kdo se nechtějí nechat tímto neschopným vedením
země zničit. Zkuste se také bránit. Budou zavádět za chvíli nesmyslné
restrikce už potřetí, i když se ví, že to nijak podstatně nepomáhalo, jen
zničí zase další firmy, restaurace, hotely a celou ekonomiku, a především
děti samotné. Podívejte se do škol, jak velká část vypadá, jaké dýchací
problémy mají!*
*Myslíte si, že těmi nesmyslnými opatřeními zabráníte mrtvým? Vakcinacemi?
To se dost pletete, protože v naprosté většině umírají lidé s dalšími
problémy, Bohužel, umřou ještě další nemocní s covidem, to žádným způsobem
neovlivníte, to je život a jedině budete celou dobu epidemie protahovat
zavíráním a dalšími dluhy. Kdyby ta nemoc byla tak zákeřná, pomřely by
úplně všichni, ale milióny lidí o ní ani neví, že ji měli. Začněte raději
řešit včasné indikace léků straším lidem, kteří onemocněli, dost ušetříte.*
Budeme s Vámi bojovat, nenecháme se zničit takovou neschopnou vládou, která
již dávno vládnout nemá! Můžete si být jisti, soudruhu Hamáčku a soudruhu
Vojtěchu, soudružko Vašáková, že ty Vaše naprosté nesmysly dodržovat
nebudeme. Abychom od někoho vyžadovali nějaké nesmyslné potvrzení o
bezinfekčnosti, které již druhý, třetí den nemusí vůbec u nikoho platit, to
je absurdní. K tomu vedle na židli necháme sedět očkovaného, který může být
pozitivní. To stejné platí o školách, stačí se podívat na případ Jevíčko!
Na případ očkovaných ve Stardance, na desítky podobných případů z firem,
které samozřejmě nezveřejňujete.
*A soudruhu Kubkovi sdělujeme, že naočkovat se naprostá většina z nás
nehodlá, protože jsme nemoc prodělali. Provádíte šikanu na zdravém
obyvatelstvu ČR! Nehledíte na jasně prokázané ukazatele z imunologie.*
Pokud nová vláda bude pokračovat podobnými způsoby (bohužel už teď vidíme
náznaky a nesmysly, které zveřejňuje p.Chlíbek, p.Válek a vybraná skupina
do covid týmu), můžete si být jisti, že od nás další hlas už nedostanete a
můžete se rozloučit s důvěrou občanů. Příští volby může mít Česká
republika, a nejen ona jako vítěze voleb extrémistickou stranu.
Za desítky podnikatelů a zaměstnanců
Pavel Násedlovský – provozovatel vleku a restaurace
Ing.Jaroslav Kotleba - zemědělec
Ing. Aleš Zábránský – provozní hotel a restaurace
Ing.Jan Brázdil technik Ústí nad Labem
Mgr.Jana Bartoňková ekonomka České Budějovice
Karel Čepička životní prostředí Ostrava
Dis. Kateřina Novotná laboratoř Pardubice
Jan Němeček vedoucí hotelu Jeseníky
Josef Opletal majitel restaurace Šumava
Jan Bednář majitel restaurace Brno
Dis. Petr Šmerda bývalý záchranář
Jana Kalendová zdravotní setra Most
Mgr. Alena Novotná učitelka
*a stovky dalších stejného názoru*
*Na závěr: Dopis je určený všem, kteří to vidí naprosto stejně, aby se také
ozvali. Poslali také výtky! Demonstrace podpoříme. Prosím, pošlete co
nejvíce rozumným lidem, přece se nenecháme těmito neschopnými zničit!
ZASTAVME TO, DOKUD JE ČAS! Takto nenápadně to začínalo i v Německu –
židovská hvězda. V tomto případě určitě nejde už o zdraví lidí!!!! Nesmysly
zaváděné vládou nemají nic společného se zdravotní ochranou, ale s jejich
likvidací!*
Zároveň to píšeme i těm, co svého postavení zneužívají. Je žádáme, aby se
začali chovat etickým způsobem. Z tohoto důvodu ale neuvádíme úplné adresy,
protože se nenecháme likvidovat nějakými pokutami, peníze potřebujeme pro
zaměstnance. Je zajímavé, že mnohé jiné země to chápou naprosto odlišně, a
i u nás mnozí lékaři. Kde jsou? Proč neuvádíte data ze zemí, které
rozvolnily? Rozumné ohledně epidemie p.Hostomského, p.Hnízdila, p.Berana,
p.Šinkoru a mnoho dalších přecházíte, asi jen za účelem vlastního zisku.
*Zemi jste přivedli do úplného morálního, ekonomického i zdravotního
rozkladu a je otázkou, zda toto půjde ještě napravit nebo to Českou
republiku nakonec položí, pokud se v těch fašistických nesmyslných
opatřeních bude pokračovat. Vy, neschopná vládo v demisi, sbalte se a
s covidovou mafií zmizte!!!*
| 12733 | Všichni, kdo souhlasí, prosím, pošlete dál. Ti, co nesouhlasí, prosím smažte a neodpovídejte nějaké covidové hlouposti! | 2021-10-30 21:33:38 |
Podobné e-maily
| 12733 | Všichni, kdo souhlasí, prosím, pošlete dál. Ti, co nesouhlasí, prosím smažte a neodpovídejte nějaké covidové hlouposti! | 2021-10-30 21:33:38 |