bg-3-1
Eldariel je veřejnou verzí databáze dezinformačních řetězových e-mailů, které kolují českým kyberprostorem. Umožňuje anonymní přístup široké veřejnosti. Z důvodu informační toxicity je obsah e-mailů strojově zkrácen, aby tato databáze nemohla sloužit k jejich dalšímu šíření. Pro novináře, výzkumníky z akademické sféry apod. je určena plná verze databáze obsahující plnou, nekrácenou verzi obsahu. O přístup lze požádat na adrese cesti.elfove(at)gmail.com, součástí žádosti musí být její zdůvodnění. Čeští elfové si vyhrazují právo před schválením přístupu ověřit identitu žadatele. Případné zájemce upozorňujeme, že databázi na základě požadavků bezpečnostních složek státu neposkytujeme třetím stranám formou kopií, neumožňujeme její automatizované dálkové zpracování a netolerujeme pokusy o její automatické stahování a kopírování.

ostuda (vlády) ČR

Vyjádření ruské a běloruské tenistky k jejich vyhoštění z ČR

Ooo 1_(obrázek)

citovaný, komolený projev Zbyňka stanjury, že Důchodci zneužívají zdravotní systém a měli by ho platit. Factcheck: https://demagog.cz/diskuze/smysleny-citat-zbynka-stanjury-o-zdravotnim-pojisteni-duchodcu

Čím to asi bude?

Sedm provokativních a manipulativních tvrzení, které mají ukázat, jak špatně se žije v České republice.

TREFNÉ...

Údajné výroky znamých osobností a kritika české vlády, pomoci Ukrajině a mladé generace.

Genderošílenství vysvětleno až geniálně srozumitelně

Obsahem mailu je vtip o vícero pohlavích.

srážka dvou elektroaut .......TO PŘIBUDE LIDSKÝCH ŽIVOTŮ .......A NIC NEZBYLO .......

Na videu je vidět hořící a explodující dopravní prostředek (auto nebo autobus), dle popisu s elektrickým pohonem.

Rudá armáda nás nikdy neosvobodila...!!!

Usnesení vlády ČR o státních svátcích. Vyřazen bude Den vítězství.

Holandští farmáři protestují proti vládě

Na videu je protest kde z kombajnu foukají prázdnou slámu (doslovně) na policii která brání v průchodu. Na pozadí je několikrát záběr na logo EU a dle nadávek ji asi nechválí.

Dodávky plynu z Ruska

Maďaři mají nasmlouvaný plyn přímo z Ruska za cca 200 USD za 100tis. m3, takže můžou celou EU poslat do prdele. My díky rusofobii pražáků máme zlý ruský plyn zakázán ale bereme jej uvědoměle přes Německo, čímž se stává hodným a stojí už dneska přes 700 USD/100tis.m3.

Burcující text! Zdá se, že vskutku jde o všechno.

Evropská komise chce potrestat Andreje Babiše za to, že odmítá plán islamizace České republiky nelegálními migranty. Převrat řízený ze zahraničí má vést ke svržení demokraticky zvolené vlády a pomoct opozici, která je jinak neschopná vyhrát volby, dostat se k moci. Užiteční idioti na ulicích ve skutečnosti demonstrují za islamizaci naší země, vedoucí k vyhlaze