bg-3-1
Eldariel je veřejnou verzí databáze dezinformačních řetězových e-mailů, které kolují českým kyberprostorem. Umožňuje anonymní přístup široké veřejnosti. Z důvodu informační toxicity je obsah e-mailů strojově zkrácen, aby tato databáze nemohla sloužit k jejich dalšímu šíření. Pro novináře, výzkumníky z akademické sféry apod. je určena plná verze databáze obsahující plnou, nekrácenou verzi obsahu. O přístup lze požádat na adrese cesti.elfove(at)gmail.com, součástí žádosti musí být její zdůvodnění. Čeští elfové si vyhrazují právo před schválením přístupu ověřit identitu žadatele. Případné zájemce upozorňujeme, že databázi na základě požadavků bezpečnostních složek státu neposkytujeme třetím stranám formou kopií, neumožňujeme její automatizované dálkové zpracování a netolerujeme pokusy o její automatické stahování a kopírování.

Genderošílenství vysvětleno až geniálně srozumitelně

Obsahem mailu je vtip o vícero pohlavích.

Holandští farmáři protestují proti vládě

Na videu je protest kde z kombajnu foukají prázdnou slámu (doslovně) na policii která brání v průchodu. Na pozadí je několikrát záběr na logo EU a dle nadávek ji asi nechválí.

TREFNÉ...

Údajné výroky znamých osobností a kritika české vlády, pomoci Ukrajině a mladé generace.

Dodávky plynu z Ruska

Maďaři mají nasmlouvaný plyn přímo z Ruska za cca 200 USD za 100tis. m3, takže můžou celou EU poslat do prdele. My díky rusofobii pražáků máme zlý ruský plyn zakázán ale bereme jej uvědoměle přes Německo, čímž se stává hodným a stojí už dneska přes 700 USD/100tis.m3.

Burcující text! Zdá se, že vskutku jde o všechno.

Evropská komise chce potrestat Andreje Babiše za to, že odmítá plán islamizace České republiky nelegálními migranty. Převrat řízený ze zahraničí má vést ke svržení demokraticky zvolené vlády a pomoct opozici, která je jinak neschopná vyhrát volby, dostat se k moci. Užiteční idioti na ulicích ve skutečnosti demonstrují za islamizaci naší země, vedoucí k vyhlaze

Moc prosím, přepošli tenhle email!!!

V přílohách 10 obrázků proti Ivanu Bartošovi a pdf - hanopis na Antifu z roku 2017. Antifa se prý infiltrovala do Pirátské strany a skautského hnutí. Osobně je napadán Ivan Bartoš za účast na akcích Antify.

VB: : Jak pomohl Člověk v tísni po tornádu . . .

Kritika údajného (nepravdivého) výroku Šimona Pánka, že lidem na jižní Moravě, poškozeným tornádem, nemohou příliš pomoct, jelikož jsou zaměřeni do zahraničí. K tomu komentář, že Člověk v tísni je zločinecká organizace podporující ukrofašisty

Co viděli diváci v polské televizi - ČT ani muk

Nejsem voličem ANO, ale Babiš a ANO dělají ekonomiku nejlépe z Evropy. A to i přes opozici, která všechno sabotovala. EU se Babiše bojí, protože je velice schopný. Dokládají to i čísla z polské státní televize v přílohách.

Zastavte absurdní hru kolem covidu a zrušte opatření podobně jako Velká Británie či Dánsko, žádá výzva lékařů | Reflex.cz

Výzva lékařů a odborníků, aby se zrušila veškerá opatření, dala se kompetence lékařům a krajským hygienikům a postupovalo by se stejně jako při epidemii jiné virózy.

60. léta - hrůza na ulicích

Za komunismu bylo všechno lepší, ale dnes televize a učebnice dějepisu vykreslují toto období jako hrůzostrašné. V příloze text o tom, jak bývalí členové KSČ převlékli kabáty a jsou stále u kormidla, i přesto, že nadávají na KSČM, + nostalgická vzpomínka, jak vše bylo za socialismu nádherné, zejména v Praze (doloženo videopřílohou).