Show Email
Protilátky u uzdravených z Covidu a očkovaných, vytvořené proti předchozím variacím Covidu, nebudou účinné vůči variacím novým. S víjimkou vakcíny Sputnik V.
Očkování Známe dva základní druhy očkování – aktivní a pasivní imunizace.
Při PASIVNÍ IMUNIZACI se podávají obranné látky vytvořené v jiných organismech. K této podobě se sahá, když už nějaká nemoc propukla (např, tetabulin proti tetanospasminu). V psychické rovině to znamená převzetí hotových řešení problémů. Člověk získá cizí patentní recepty a vyhne se tak vlastnímu střetnutí a prožitku – JE TO CESTA, KTERÁ NENÍ CESTOU, PROTOŽE JÍ CHYBÍ POHYB.
Při AKTIVNÍ IMUNIZACI se podávají oslabené choroboplodné zárodky dráždící tělo tak, aby si mohlo samo vytvořit protilátky. K této formě patří všechna profylaktická séra (očkování) – např. proti obrně, neštovicím, tetanu, …
Tato metoda odpovídá v psychické rovině nácviku řešení konfliktů v simulovaných, neškodných situacích (manévry).
A nyní tu máme „novou“ metodu očkování – vakcíny MESSENGER RNA (MRNA).
Tyto nové vakcíny jsou poněkud odlišné. Neobsahují jakýkoliv patogen… obsahují genetický kód pro část patogenu. To je v podstatě messenger RNA, což je něco, co se nachází mezi vaší DNA, vašimi geny, a proteinem. Je to vzkaz, která kopíruje vaše geny do proteinů, něco, co můžete vidět.
Pro mRNA není přirozené, aby do těla dorazila zvnějšku a šla do buňky. Vaše tělo má ve skutečnosti obranné mechanismy, aby se tomu zabránilo. Zamyslete se, proč? Aby se zabránilo cizím genům, aby se dostaly do vašich buněk. Tohle nechcete, aby se dělo. Vaše tělo má dobře rozvinuté obranné mechanismy, které to rozkouskují nebo to rozpoznají jako cizí látku.
V novém výzkumu publikovaném v časopise Mikrobiologie a infekční nemoci varuje imunolog J. Bart Classen, že technologie mRNA použitá ve vakcínách Pfizer a Moderna může vytvořit „nové potenciální mechanismy“ nežádoucích účinků, které se projeví až za několik let. Autor varuje, že vakcína může přinést více škody než užitku.
RNA vakcíny proti covid-19 vytvářejí riziko vzniku prionových chorob a degenerativního onemocnění nervového systému, mezi něž patří především:
* amyotrofická laterální skleróza – smrtelné, neléčitelné onemocnění s průměrnou dobou přežití 2–3 roky;
* frontotemporální lobární degenerace – třetí nejčastější příčina demence neurodegenerativního původu;
*Alzheimerova c