Show Email
- text - konspirace, že Ivan Bartoš si měl své zvolení do sněmovny (a ambici stát se budoucím premiérem) pojistit tak, že je na kandidátce Ústeckého kraje, kam se podle losu budou započítávat zahraniční hlasy. Autor nesprávně konspiruje, že půjde o korespondenční hlasy, jako "švindl z USA" (budou volit především progresivisté), Bartoše nazývá "ještěrkou z Antify".
>>
>
> Předmět: Fwd: Souvislosti !!Ústí n.Labem a Bartoš příští
> premiér
>
>>>>
>>>>
>>>> ______________________ Původní zpráva:
>>>> ________________________
>>>>>
>>>> Souvislosti !!Ústí n.Labem a Bartoš příští premiér
>>>> SOUVISLOSTI !! ÚSTÍ N.L. A BARTOŠ PŘÍŠTÍ PREMIÉR.
>>>> JAK TOMU ZABRÁNIT?
>>>> Souvislosti !!! Ústí n. Labem a Bartoš příštím
>>>> premiérem Tohle jsem měl v dnešní mailové poště od
>>>> člověka, o kterém jsem si myslel, že je apolitický. Tak
>>>> Ti nevím, zda to docvakne i ostatním voličům, co že se
>>>> tady chystá...?
>>>> Souvislosti !!! Ústí n. Labem a Bartoš příštím
>>>> premiéremJak souvisí sebevědomí a ambice Ivana Bartoše,
>>>> který křeslo premiéra, na něž se posadí letos na
>>>> podzim, bere jako již hotovou věc? Jak souvisí s volbami v
>>>> Ústí nad Labem????
>>>> No, kdo hledá najde.
>>>> Bylo mi divné, že se tato ještěrka z Antify tlačí na
>>>> kandidátku do tohoto bídného a již téměř zcela
>>>> apatického kraje...A hle - v Ústí se budou sčítat
>>>> KORESPONDENČNÍ HLASY ZE ZAHRANIČÍ , taková generálka na
>>>> korespondenční volby po vzoru té Americké
>>>> švindl-tragedie....Už to docvakává, a už jsme doma....
>>>> při hlasování všech mladých progresivních ze všech
>>>> ambasád, z úřadů v Bruselu, z evropských komisí a
>>>> přiděleneckých misí při NATO a ze všech těchto
>>>> parazitických struktur, kde jak víme se to hemží kovanými
>>>> eurokádry, kde se dobře drží někdy i celé rodinky těch
>>>> pravých vítačů, práskačů a příznivců nových
>>>> pořádku.Mladí progresivní voliči Pirátů a všechny
>>>> jejich hlasy z celého světa se sesypou do jedné volební
>>>> urny v Ústí.
>>>> Ivánek a jeho poraděnkové nejsou hloupí, stačilo se
>>>> regnout tam, kam to všechno půjde... Na jednu hromadu hlasy
>>>> pro piráty. Tak to je mistrovský tah a to křeslo už má v
>>>> podstatě v kapse... Je to blbý, ale vypadá to blbě.
>>>> https://cnn.iprima.cz/bartos-ze-by-me-nezvolili-do-snemovny-nebojim-se-v-usti-mirime-na-pet-mandatu-16920
>>>> http://www.edecinsko.cz/zpravy/decin/77481-cesi-zijici-v-zahranici-budou-ve-snemovnich-volbach-vybirat-kandidaty-z-usteckeho-kraje
Podobné e-maily
| 8364 | Souvislosti - Ústí n. Labem a Bartoš příští premiér. Bartoš: Že by mě nezvolili do Sněmovny? Toho se nebojím. V Ústí míříme na pět mandátů | 2021-02-08 18:53:23 |
| 8711 | Vojtěch Filip o pirátech... | 2021-02-20 17:14:05 |
| 8962 | Vojtěch Filip o pirátech... | 2021-03-02 23:42:00 |
| 9222 | Vojtěch Filip o pirátech... | 2021-03-05 23:45:14 |
| 10180 | Vojtěch Filip o pirátech... | 2021-05-17 23:45:00 |
| 10234 | Vojtěch Filip o pirátech.................. | 2021-05-22 03:01:52 |
| 10740 | Vojtěch Filip o pirátech.................. | 2021-06-29 23:29:32 |
| 11219 | Vojtěch Filip o pirátech -- Výstižné, varující, děsivé... | 2021-08-19 18:23:26 |