Show Email
Hejt na všechny, kteří nepřejí důchodcům 5 000,- Kč, srovnání s domnělými výhodami pro Romy, příspěvky v Rakousku a Polsku.
>>>>>>>> To je zloby pro 5000 Kč, v sousedním Rakousku, ke
>>>>>>>> kterému už několik desetiletí „spějeme“,
>>>>>>>> dostávají
>>>>>>>> ***důchodci v létě 13. důchod a o vánocích 14.**
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Pro porovnáni *:*13. důchod berou v Polsku
>>>>>>>> důchodci
>>>>>>>> již dva **
>>>>>>>> *roky** (vždy na jaře ). *Polšti důchodci od 75
>>>>>>>> roku
>>>>>>>> života dostávají navíc kolem 1000 Kč měsíčně
>>>>>>>> (v Česku *
>>>>>>>> *toto platí* *od 85 let*).
>>>>>>>>
>>>>>>>> *To abychom se pro těch 5 tisíc Kč závisti
>>>>>>>> "nezbláznili " *
>>>>>>>>
>>>>>>>> *moji milí. **
>>>>>>>> ***Podotýkám, že *nemám všechny údaje*
>>>>>>>> (týkající se
>>>>>>>> našich tmavých spoluobčanů) *ověřené*, ale
>>>>>>>> ona to z
>>>>>>>> většiny
>>>>>>>> pravda bude .
>>>>>>>>
>>>>>>>> *DISKRIMINACE ČESKÝCH SENIORŮ!*
>>>>>>>>
>>>>>>>> PROČ SI "ŠLECHTA" MYSLÍ, ŽE JSME*NEGRAMOTNÍ A
>>>>>>>> NEUMÍME POČÍTAT?*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *1. **Romům přispívá stát na bydlení částkou
>>>>>>>> **12.200 Kč měsíčně **– a s tím kontrastuje
>>>>>>>> běžný starobní **důchod našich babiček 8.000
>>>>>>>> Kč.
>>>>>>>> **Z čeho má seniorka žít? To hlava ani nebere.
>>>>>>>> Je to demokracie a diskriminace v Česku!*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *2. **Na 12.000 romských vězňů vynakládá stát
>>>>>>>> **(**tedy MY**) **4 mld Kč. **To je **333.333 Kč
>>>>>>>> ročně,**tedy měsíčně **27.780 Kč na
>>>>>>>> jednoho.**Ale babička, která celý život
>>>>>>>> pracovala a vychovala několik dětí, které
>>>>>>>> pracují, mají také několik dětí (tedy vnuků a
>>>>>>>> vnuček), které také pracují – **má důchod
>>>>>>>> 8.000
>>>>>>>> Kč**. Takhle vypadá **demokracie a diskriminace
>>>>>>>> v Česku.*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *3. **Stát vynakládá pro 308.000 Romů na dávkách
>>>>>>>>
>>>>>>>> 20 mld Kč**, **tedy na každého 5.411 Kč
>>>>>>>> měsíčně**. Tedy na etniku, které **nemá ve
>>>>>>>> slovníku slovo –**práce**. **Kam vlastně tedy ty
>>>>>>>> peníze jdou?*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Další miliardy se vynakládají na romské děti v
>>>>>>>> dětských domovech.*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Další miliardy se vynakládají na sirotčí
>>>>>>>> důchody romských dětí.*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Další miliardy se vynakládají na palmáre pro
>>>>>>>> obhájce romských zločinců, (podíl tohoto etnika
>>>>>>>> na celkové zločinnosti je 75 %).*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Další miliardy se vynakládají na posílení
>>>>>>>> orgánů činných v trestním řízení a na prevenci
>>>>>>>>
>>>>>>>> kriminality pro nepřizpůsobivé etnikum.*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Další miliardy se vynakládají na zdravotní
>>>>>>>> péči
>>>>>>>> pro etnikum, které nikdy nepracovalo a tedy se
>>>>>>>> solidárně nepodílelo na zdravotním pojištění.*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Další miliardy představují škody za
>>>>>>>> „vybydlené“
>>>>>>>> – tedy zničené byty a zničené celé bytové domy
>>>>>>>> a
>>>>>>>> následné opravy nebo demolice.*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Další miliardy představují kapesní krádeže,
>>>>>>>> bytové krádeže a následné škody způsobené
>>>>>>>> těmito
>>>>>>>> krádežemi.*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Suma sumárum**: kvalifikovaný odhad osciluje v
>>>>>>>> oblasti **50.000.000.000 Kč.***
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Pro doplnění**: **na jednoho Roma to je částka
>>>>>>>> 156.250 Kč ročně, **tedy 13.020 Kč**měsíčně.*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Nikdy nepracovali, nepracují a není šance, že
>>>>>>>> by někdy v budoucnu o práci zavadili.*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Jak je tedy páni poslanci naplněno heslo, že
>>>>>>>> pracovat se musí vyplatit? **Demokracie?*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *4. **Počet Romů se každých 14 let zdvojnásobí.
>>>>>>>> **To znamená, že v příštím roce se výdaje na
>>>>>>>> toto nepřizpůsobivé etnikum zvýší o 3,6 mld. **V
>>>>>>>>
>>>>>>>> roce 2030 přesáhnou výdaje na nepracující Romy
>>>>>>>> 100-120 mld. **To bude více než 2 % HDP – tedy
>>>>>>>> více než výdaje na obranu ČR stanovené
>>>>>>>> organizací NATO.*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Opět vidíte tu vaši **demokracii a diskriminaci
>>>>>>>> **českých, pracujících lidí.*
>>>>>>>>
>>>>>>>> *Čili politici, poslanci, senátoři a ministři –
>>>>>>>> to je ta vaše práce, za naše peníze. Není vám
>>>>>>>> hanba?*