Show Email
V těle mailu text, který tvrdí, že roste nenávist vůči starým lidem, a dává to za vinu určitým skupinám, v podstatě demobloku nebo neziskovkám. Také se v textu toto přirovnává k fašistickým taktikám. Publikováno v září 2020 souběžně v pravyprostor.cz a pravdive.eu
NENÁVIST VŮČI STARÝM LIDEM ROSTE
Staří kontra mladí! To je skvělá fašistická taktika,
kterou nejlépe popsal nacista generál Gehlen, ředitel tajné německé poválečné zpravodajské služby, když jej po válce propustili Američané ze svých služeb pro CIA.
Napsal knihu "Zpravodajské služby v akci":
Tam je toto:
"Chceš-li zničit nepřátelskou zemi, znič její tradice, řeč a kulturu. Postav staré proti mladým a všechny korumpuj".
To nevymyslel nacista Gehlen sám - opsal starého čínského stratéga Mistra SUN.
NENÁVIST VŮČI STARÝM LIDEM ROSTE
MILENA DOUŠKOVÁ
Důchodci to cítí na každém kroku. Urážky v každé frontě ať je kdekoliv. V nemocnici, v obchodě, na úřadě atd. Hned se jim dostane urážek, že oni mohou čekat, ale pan či paní pracující čekat nemohou, protože musí ty staré, zbytečné lidi živit. Dostává se jim nezájmu po tři roky, pak přijde rok před volbami a je to ještě horší. Politici jim lezou v té době „hojnosti“ do zadku, někteří synáčci a dcerušky vyhrožují odseknutím končetin pokud rodiče nebudou volit podle přání svých povedených potomků.
Vodu rozvířilo 5 000,-Kč jako třináctý plat na Vánoce a dostal hodně hloupý název rouškovné. Bouří se někteří důchodci, že peníze nechtějí, ať je dají mladým. Bouří se mladí, že staří tohle nepotřebují. Tak se skvěle daří poštvat mezi sebou všechny generace. Korunu tomu nasadil Babiš když prohlásil, že senioři mají unikátní výhodu, neplatí daň z důchodu. Jakou daň si z toho důchodu asi představuje? 20%, 30% nebo více? Na to je jen jedna odpověď. Dejte jim důchod Němců, Italů nebo Řeků a oni vám rádi zaplatí i ty daně. Z té žebračenky se sotva uživí a ještě mají platit daně? To se pan Babiš asi zbláznil. Průměrný důchod bude od ledna činit 14 326 korun. Znovu opakuji průměrný! Pořád jsou mezi námi důchodci, co mají 8 000,- Kč a méně a musí s tím vyžít a ještě poslouchat takové nehorázné řeči.
Co vy mladší o starých lidech vlastně víte? Žili v poválečné době, nadšeně budovali svoji zem a to zdarma. Po práci za pár korun chodili stavět školky, školy, obchody, protože chtěli pro svoje děti to nejlepší. Zvykli jsme si šetřit každou korunu protože tak je naučili jejich rodiče, co si prošli válkou. Uměli si nekoupit spoustu věcí, po kterých jen tajně toužili, ale věděli, že jsou přednější věci. Víte, že se dírky na ponožkách nebo punčocháčích štupovaly a opravdu se nevyhazovaly? A když už byly hodně špatné, tak se nosily do práce. Pamatuji si, jak ženy měly doma koše na prádlo. Jeden na špinavé, druhé na čisté, nachystané na žehlení a třetí na zašívání. Pak po večerech, až by čas, zašívaly a štupovaly.
Nevíte o nich nic a chcete je soudit. Někde jsem četla, že by bylo nejlepší aby dožívali v domovech důchodců a uvolnili svoje místo ostatním. Pro tyhle mám jen pohrdání, protože z toho čiší jejich nevědomost. Nejlevnější domovy stojí přes 10 000,- Kč. Hodně staroušků na to ani nedosáhne a ti co dosáhnou, tak jim v kapse zůstane pár korun. Než něco plácnete, zjistěte si vždy ty správné údaje, protože jinak jste k smíchu i k pláči.
Co mě opravdu dostalo je pirátský návrh o pohřbívání osamělých starých lidí do společných hrobů. To je vrchol hyenismu. Takže bych pro ně měla návrh. Každý Pirát zaplatí 4x do roka pohřeb nějakému starému člověku. Nakonec, proč jen Pirát? Každý, kdo má plat kolem 100 000,- Kč, se může takto projevit jako člověk.
Vám, později narozeným, bych jen popřála, aby se vaše děti k vám chovaly tak, jak vy se chováte ke svým rodičům. Na závěr ještě dotaz. Proč vám vadí pár korun navíc pro staré lidi na Vánoce a nevadí vám desetitisícové podpory pro ty, co pracovat nechtějí a nikdy nebudou? Ty si platíte královsky a stařečci jsou o polévce a chlebu. Tak si dál plaťte zbytečnosti, neziskovky, komedianty, politiky a začněte kopat těm starým společné hroby abyste ušetřili.
MILENA DOUŠKOVÁ
NENÁVIST VŮČI STARÝM LIDEM ROSTE
MILENA DOUŠKOVÁ
Důchodci to cítí na každém kroku. Urážky v každé frontě ať je kdekoliv. V nemocnici, v obchodě, na úřadě atd. Hned se jim dostane urážek že oni mohou čekat, ale on pan či paní pracující čekat nemohou, protože musí ty staré, zbytečné lidi živit. Dostává se jim nezájmu po tři roky, pak přijde rok před volbami a je to ještě horší. Politici jim lezou v té době „hojnosti“ do zadku, někteří synáčci a dcerušky vyhrožují odseknutím končetin pokud rodiče nebudou volit podle přání svých povedených potomků.
Vodu rozvířilo 5 000,-Kč jako třináctý plat na Vánoce a dostal hodně hloupý název Rouškovné. Bouří se někteří důchodci, že peníze nechtějí ať je dají mladým. Bouří se mladí, že staří tohle nepotřebují. Tak se skvěle daří poštvat mezi sebou všechny generace. Korunu tomu nasadil Babiš když prohlásil, že senioři mají unikátní výhodu, neplatí daň z důchodu. Jakou daň si z toho důchodu asi představuje? 20%, 30% nebo více? Na to jen jen odpověď. Dejte jim důchod Němců, Italů nebo Řeků a oni vám rádi zaplatí i ty daně. Z té žebračenky se sotva uživí a ještě mají platit daně? To se pan Babiš asi zbláznil. Průměrný důchod bude od ledna činit 14 326 korun. Znovu opakuji průměrný! Pořád jsem mezi námi důchodci, co mají 8 000,-Kč a musí s tím vyžít a ještě poslouchat takové nehorázné řeči.
Co vy mladší o starých lidech vlastně víte? Žili v poválečné době, nadšeně budovali svoji zem a to zdarma. Po práci za pár korun chodili stavět školky, školy, obchody, protože chtěli pro svoje děti to nejlepší. Zvykli jsme si šetřit každou korunu protože tak je naučili jejich rodiče co si prošli válkou. Uměli si nekoupit spoustu věcí po kterých jen tajně toužili, ale věděli, že jsou přednější věci. Víte, že se dírky na panožkách nebo punčocháčích štupovaly a opravdu se nevyhazovaly? A když už byly hodně špatné, tak se nosily do práce. Pamatuji si jak ženy měly doma koše na prádlo. Jeden na špinavé, druhé na čisté nachystané na žehlení a třetí na zašívání. Pak po večerech, až by čas, zašívaly a štupovaly.
Nevíte o nich nic a chcete je soudit. Někde jsem četla, že by bylo nejlepší aby dožívali v domovech důchodců a uvolnili svoje místo ostatním. Pro tyhle mám jen pohrdání, protože z toho čiší jejich nevědomost. Nejlevnější domovy stojí přes 10 000,-Kč. Hodně staroušků na to ani nedosáhne a ti co dosáhnou, tak jin v kapse zůstane pár korun. Než něco plácnete, zjistěte si vždy ty správné údaje, protože jinak jste k smíchu i k pláči.
Co mě opravdu dostalo je pirátský návrh o pohřbívání osamělých starých lidí do společných hrobů. To je vrchol hyenismu. Takže bych pro měla návrh. Každý pirát zaplatí 4x do roku pohřeb nějakému starému člověku. Nakonec pro jen pirát. Každý kdo má plat kolem 100 000,- může se takto projevit jako člověk.
Vám, později narozených bych jen popřála, aby se vaši děti k vám chovaly tak, jak vy ke svým rodičům. Na závěr ještě dotaz. proč vám vadí pár korun navíc pro staré lidi na Vánoce a nevadí tím desetitisícové podpory pro ty, co pracovat nechtějí a nikdy nebudou. Ty si platíte královsky a stařečci jsou o polévce a chlebu. Tak si dál plaťte zbytečnosti, neziskovky, komedianty, politiky a začněte kopat těm starým společné hroby abyste ušetřili.
MILENA DOUŠKOVÁ
Informace obsažené v tomto e-mailu jsou informacemi důvěrnými. Nejste-li adresátem tohoto e-mailu, vraťte jej, prosím, odesílateli zprávy.
Odesílatel zprávy si vyhrazuje právo, pod sankcí neplatnosti, uzavírat smlouvy pouze v písemné formě, přičemž za písemnou formu je považována pouze forma listiny opatřená podpisy oprávněných zástupců smluvních stran, případně její elektronicky konvertovaná podoba. Žádná jiná forma ujednání nemůže být považována za platně a účinně uzavřenou smlouvu a obsah tohoto emailu není možné považovat za návrh na uzavření jakéhokoliv smluvního vztahu. Odesílatel zprávy dále vylučuje přijetí jakékoliv nabídky pouhým chováním jakékoliv smluvní strany, zejména poskytnutím nebo přijetím plnění.
Odesílatel zprávy si vyhrazuje právo, pod sankcí neplatnosti, sjednávat veškeré změny stávajících smluvních vztahů pouze ve formě písemného dodatku v listinné podobě podepsaného oprávněnými zástupci smluvních stran. Žádná jiná forma ujednání nemůže být považována za platně a účinně uzavřenou změnu stávajícího smluvního vztahu a obsah tohoto emailu není možné považovat za návrh na změnu či ukončení jakéhokoliv smluvního vztahu.
Jakákoliv skutečnost, která by mohla vyplynout ze sdělení obsaženého v tomto e-mailu, nemůže být brána za závazný příslib plnění, který by zakládal povinnost odesílatele zprávy uzavřít smlouvu, nemůže být brána za vzdání se práva či prominutí dluhu ze strany odesílatele zprávy, a to až do doby, dokud nebude stvrzena písemně v listinné podobě a opatřena podpisem oprávněného zástupce odesílatele zprávy.
Odpověď adresáta na nabídku odesílatele zprávy s jakýmkoliv dodatkem nebo odchylkou není přijetím nabídky na uzavření smlouvy, ani když podstatně nemění podmínky nabídky. Odesílatel zprávy vylučuje modifikovanou akceptaci nabídky.
Sledujte nás i na Facebooku: www.cd.cz/facebook