Show Email
Hejt na mladou generaci, která závidí příspěvek 5000 Kč pro důchodce - "rouškovné".
Zážitek kolegyně...
Rozhovor v autobusu,který mě doslova šokoval .... snad nikdy jsem neslyšela tolik koncentrované nenávisti, tolik zloby, závisti , pohrdání .... k rozhovoru řidiče s cestující (asi pravidelnou) se postupně přidávali další diskutující ... řeč byla "rouškovné" .. tedy příspěvek pro důchodce ve výši cca 5000,-Kč. Argumenty byly následující ... zatímco se starochům nic nedělo (kolik jich vychcípalo ?? ) se zastavila ekonomika, plno lidí zůstalo bez příjmů, děti nemohly do školy, živnostníci nevydělali ani korunu ... důchodcům šel důchod, váleli se doma a čuměli na televizi a ještě kvůli nim zadlužíme naše vnuky !!! Každý cestující si nějak přisadil ... nenávist kapala až ze dveří autobusu. Řidič šermoval slevami na autobus .. "jedou si za pakatel a tahají plné tašky nákupů !!!" Jen jsem zírala a styděla se .. ne za to, že jedu za 3 koruny a mám v tašce nákup, ale za ty poměrně mladé lidi (nebyli to žádní puberťáci) tak 30-40 let. Generace našich dětí. Kdo v nich tu nenávist vypěstoval ... ti už těžko byli v "pionýru" ... žádný Timur a jeho parta je neformovali. Bylo mi do pláče, měla jsem "depku" celé odpoledne a dnes se z toho zkouším vypsat ... Problém "rouškovné" se probírá v médiích a na internetu, číst to, je stejně depresívní ... jen prožít to co píší v reálu je až moc silná káva!!! Co takový dav udělá příště ... budou důchodce lynčovat ??? Vysadí mě z autobusu, neprodá mi tento řidič jízdenku se slevou ?? Vyžene mě ta prodavačka z TESCA ??? Kdo živí tu nenávist ??? Bojím se, že bude hůř. Přeji klidné dny, bez depresivních zážitků ....
Těm kreténům by se jen mělo připomenout, že právě tito důchodci vybudovali svojí prací tento svět, tyto hodnoty, které novodobá "šlechta" rozdala, rozkradla a dále rozkrádá. Platí nefachčenky, černé invalidy, neziskovky atd. Dále, naše peníze posílá na různé "pomoci" bůh ví kam a pro naše lidi není? Vychovává mládež k nenávisti, sobectví a neůctě ke všemu co bylo dobré.