Show Email
O tom jak Napoleon a pak Adolf Hitler navedený Spojenými státy chtěli získat nerostné bohatství Ruska a SSSR. Pokračuje do současnosti válkou NATO proti Rusku na Ukrajině.
Oni by nám to neudělali! Myslí si naivně nejen fialová vláda 5K, ale i všichni její voliči – stejně jako nevěří Zelenský, že USA se v jisté fázi nevykašlou na podporu ukrajinského vedení: Ať už z toho důvodu, že v USA již nyní naplno probíhá prezidentská kampaň, nebo proto, že Pentagon došel k závěru, že Petr Fiala i Macron jsou tak geopoliticky hloupí, že tu VELKOU VÁLKU, válku s Ruskem na východě Evropy, b u d o u chtít vést sami i bez přímé vojenské podpory USA. ONI BY NÁM TO NEUDĚLALI! Si určitě nemyslel ani zkušený Kaddáfí, než jeho zemi před 13 lety rozbili SPOJENCI, tedy Britové, francouzské stíhačky Mirage, a střely s plochou drahou z USA. Proč? Stačí se zamyslet nad tím, kdo asi dnes, v roce 2024 v Libyji kontroluje těžbu nerostných surovin... Kdo má zde ty hlavní zisky. Přitom Kaddáfí mj. pomáhal Sarkozymu miliardou korun s prezidentskou kampaní ve Francii a myslel si, že je kamarád. Představa, že ONI BY NÁM TO NEUDĚLALI, mám na mysli větší vojenský konflikt na "východním křídle NATO", je tedy naprosto hloupá a nevyzrálá víra v etiku vedení NATO, v etiku, která zde prostě není. NATO není spolek rozumných zemí, NATO je servisní organizace poslušných lokajů Pentagonu, tedy zemí, ve kterých byli do čela vedení dosazeni lidé hájící zájem USA (v ČR Petr Pavel přes Koláře, který byl na toto v USA vyškolen) – tedy zájem cizí, nikoliv zájem ČR. Jsme ve velmi nestabilní situaci, kdy zločinci odhazují masky a komu zůstal aspoň malý zbytek soudnosti, tak jasně vidí, o co komu dnes jde: Zbrojařské koncerny nyní mohou navyšovat výrobu a jejich akcionáři tedy i zisky na násobky (a v některých případech až řádově! na desetinásobky a dvacetinásobky), než kolik jsou v době míru, tedy 𝗣𝗥̌𝗘𝗗 𝗧𝗢𝗨𝗧𝗢 𝗔𝗠𝗘𝗥𝗜𝗖𝗞𝗢𝗨 𝗩𝗔́𝗟𝗞𝗢𝗨. To, hlavní, co zajistila média, jsou podvědomé asociace: Proto dokola mluví o Putinově válce nebo o ruské válce. A dokola o tom, jak zlé Rusko už už vojensky převálcuje celou Evropu. Ano, to se stalo dvakrát: Jednou dal Napoleon dohromady na 675 tisíc žoldnéřů (kdo to tehdy platil?) a táhl na Moskvu. Vrátily se zpátky zbytky, nějaké tisíce... To bylo v roce 1812/1813. Nakonec ruská vojska skončila v Paříži. Pak, pouhého půl roku po vzniku centrální americké banky FED v prosinci 1913, byly zásadním způsobem změněny pořádky v Evropě: 300 let staré Rakouské mocnářství bylo mj. za účinné pomoci dezertérů Čechů a Slováků rozvráceno – vznikly malé národní státy (z pohledu velmocí jednohubky), a od této doby nám proamerické vedení naší země opakuje, že nelze být neutrální, že "patříme na Západ". Je zde řeč o Velké válce, o První světové válce 1914 až 1918. Konec této války nebyl v Evropě. Konec této války proběhl v Rusku a tají se. Americká vojska, britská vojska, vojsko nového státu Československa – naši CS Legionáři byli od října 1918 de facto vojáky nového státu na území SSSR, dále Poláci, ale i Turci, Řekové, Portugalci, nebo britská Indie... A samozřejmě Japonsko. A celkem až 27 zemí (!!!) bojovalo proti Rudé armádě. Tedy 1. světová de facto neskončila na podzim 1918, ale až někdy 1921, 1922 nebo dokonce 1923 posledními ruskými boji proti Japoncům... A druhá světová – všimněme si – také skončila boji proti Japoncům, kdy si na nich USA "vesele" vyzkoušely, poprvé v ostré válečné praxi, účinky dvou atomových bomb. Tedy Druhá světová válka neskončila v květnu 1945, ale až v srpnu 1945. A jak je to vlastně se začátkem? . CÍL JA JASNÝ: DOSTAT POD KONTROLU DEEP STATE ZÁPADU OBROVSKÉ NEROSTNÉ ZÁSOBY NA ÚZEMÍ RUSKA NEBO SSSR: Někdy je 2WW připojena k 1WW a mluví se O DRUHÉ TŘICETILETÉ VÁLCE. – Proč? Pokud tedy vnímáme, že po ukončení bojů v Evropě se válka přenesla na území nového státu SSSR, tak 27 intervenujících zemí zde mělo jediný úkol: Dostat SSSR a obrovské nerostné zásoby tohoto největšího státu na světě pod kontrolu západního kapitálu. Po nutném mezikroku (ze strany velmocí USA a Británie a Francie), tedy po rozbití Rakouska Uherska a oslabení Německa do roku 1918, následovala invaze spojenců na území SSSR. Jenže dopadla jako Napoleonovo tažení v letech 1812/1813. Porážkou Západu. 20. roky roky a začátek 30. let tak lze vnímat jako mezidobí, kdy se obě strany, jak Západ, tak i SSSR, masivně vyzbrojovaly, protože obě strany věděly, že konflikt neskončil. Kdosi "prozíravý" například udržoval i přes krizi ve 20. letech německý těžký průmysl v chodu. Takže po nástupu Hitlera v lednu 1933 nebyl problém velmi rychle rozjet mohutné a masivní zbrojení. O mohutném zbrojení Německa samozřejmě vrcholné západní elity věděly. A část z nich toto zbrojení přímo podporovala: Politicky i finančně. Proti komu HITLEROVO NĚMECKO zbrojí, bylo západním elitám jasné. Kdyby věděly, že je to proti Francii nebo proti Británii, jistě by Německu zastavily nové půjčky a úvěry. Jenže to se nestalo. Západním velmocem USA, Británii a Francii bylo od konce neúspěšné "mise" v letech 1918–1922 proti SSSR jasné, že tuto porážku musí odčinit. A byl to zřejmě plán z USA, který našel Německo jako vhodný nástroj boje proti Rusku... A již v listopadu 1922 nachází americký agent Truman Smith (velvyslanec USA v Berlíně) řečnícího Adolfa Hitlera — a následně pomocí Ernsta Hanfstaengela na něm USA pracují. “Putzi” (jak se říká EH) ZAČÍNÁ BUDOUCÍHO VŮDCE NAPLNO PODPOROVAT – JAK IDEOVĚ, TAK ZEJMÉNA FINANČNĚ A DOKONCE I VYLOŽENĚ FYZICKY – viz záchranu před sebevraždou, kterou stihla udělat přímo osobně manželka E. Hanfstaengla. A právě "PUTZI", jak se E- Hanfstaengelovi říká, uvedl A. Hitlera do vyšší německé společnosti. Americký Němec Ernst Hanstanegel, který měl matku Britku a studoval v USA na Harwardu, se opravdu postaral o to, aby se chudá osoba jménem ADOLF HITLER dostala do vyšších německých kruhů a aby svojí fanatickou rétorikou otočila celé Německo do války proti SSSR, proti Rusku. – Toto se stalo. Toto jsou fakta: Byl to záměr USA. Jasný a nepochybný. A je pravděpodobné, že i Velká ekonomická krize 1929/1930 (a další roky) zde byla zejména proto, aby došlo v Evropě tedy již touto krizí zmítané, a hlavně v Německu, ke zvolení nacistů do čela země. – K tomu došlo. Protože ve volbách 1928 Hitlerova strana neměla ani 2 % a zůstala marginální. Ono je těžké dávat zemi půjčky na zbrojení, ale udělat to tak, aby současně v zemi rostlo napětí. A mezitím SSSR ze všech sil zbrojil, a za krize 1929 musel prodávat obilí (nejen z Ukrajiny) a potraviny, protože toto a zejména toto bylo cennou mezinárodní komoditou. Mj. proto došlo k hladomoru na Ukrajině. Ale hladomor byl i jinde v Rusku, nejen na Ukrajině. Kvůli vývozu potravin, aby mohl SSSR zbrojit, protože válka byla na spadnutí. ______________ s t ř i h Rusko porazilo nejen Napoleona v roce 1813, ale nástupnický SSSR porazil i Německo v roce 1945, protože Hitler zaútočil na Británii a Japonci na USA a ZÁPADU tak nezbylo, než se se SSSR spojit. Jinou možnost tehdy Západ neměl. Přitom podpora SSSR z Británie nebo USA bylo to poslední, o co vysokým kruhům v USA nebo kdekoliv na Kolektivním Západě šlo. Jenže to jinak nevycházelo. Bez pomoci SSSR opravdu hrozilo, že Japonci a Hitler zvítězí. K tomu vřele doporučuji seriíl The mann in the High Castle – kde je území USA z poloviny rozdělené mezi japonskou okupační zónu a mezi nacisty. Distopie se odehrává někdy v 50. letech... Podpora SSSR nebyla pomoc, ale zoufalá akce Západu, který si najednou uměl spočítat, že celá Evropa je už fašisticka (Itálie, Španělsko, Rumusko, Maďarsko, Slovensko..., ale i Turecko...) a že nelze vyloučit, že nakonec porazí i tu Británii..., a USA pak budou najednou samy jak proti Japonsku, tak proti celé nacistické a fašistické Evropě... Proto nakonec USA podporovaly i SSSR, aby se síly vyrovnaly. Jenže Západ (kolem roku 1942) zdaleka nepočítal s tím, že to budou nakonec vojska Rudé armády, která dobudou Berlín. A že po roce 1945 až do roku 1990 bude východní část Evropy pod geopolitickým vlivem a vojenskou záštitou Moskvy. A tuto dobu si již občané ČR starší než 40 let pamatují osobně... 𝗝𝗲𝗻𝘇̌𝗲 𝗺𝘆 𝗿𝗼𝘇𝗽𝘂𝘀𝘁𝗶𝗹𝗶 (𝗷𝗮𝗸 𝗿𝗮́𝗱𝗶!) 𝘁𝗲𝗻 𝘃𝘆́𝗰𝗵𝗼𝗱𝗻𝗶́ 𝘃𝗼𝗷𝗲𝗻𝘀𝗸𝘆́ 𝗯𝗹𝗼𝗸, 𝗽𝗿𝗼𝘁𝗼𝘇̌𝗲 𝗷𝘀𝗺𝗲 𝗯𝘆𝗹𝗶 𝗻𝗮𝗶𝘃𝗻𝗶́ 𝗮 𝗵𝗹𝗼𝘂𝗽𝗶́. 𝗔 𝗺𝘆𝘀𝗹𝗲𝗹𝗶 𝘀𝗶, 𝘇̌𝗲 𝗭𝗮́𝗽𝗮𝗱 𝗷𝗲 𝘀𝘃𝗼𝗯𝗼𝗱𝗮. 𝗡𝗲𝗽𝗼𝗰𝗵𝗼𝗽𝗶𝗹𝗶 𝗷𝘀𝗺𝗲, 𝘇̌𝗲 𝘁𝗮 𝗽𝗼𝗱𝘀𝘁𝗮𝘁𝗮 𝗞𝗼𝗹𝗲𝗸𝘁𝗶𝘃𝗻𝗶́𝗵𝗼 𝗭𝗮́𝗽𝗮𝗱𝘂 𝗷𝗲 𝗽𝗼𝗱𝗼𝗯𝗻𝗲̌ 𝘁𝗼𝘁𝗮𝗹𝗶𝘁𝗻𝗶́ 𝗷𝗮𝗸𝗼 𝗯𝘆𝗹𝗮 𝘁𝗼𝘁𝗮𝗹𝗶𝘁𝗻𝗶́ 𝗽𝗼𝗱𝗼𝗯𝗮 𝗦𝗦𝗦𝗥 – 𝗷𝗲𝗻 𝗷𝗶𝗻𝗮𝗸. 𝗙𝘂𝗻𝗱𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁 𝗰̌𝗶𝗹𝗶 𝘇𝗮́𝗸𝗹𝗮𝗱 𝘁𝗼𝘁𝗮𝗹𝗶𝘁𝗻𝗶́ 𝗽𝗼𝗱𝗼𝗯𝘆 𝗭𝗮́𝗽𝗮𝗱𝘂 𝗷𝗲 𝗼𝗯𝗿𝗼𝘃𝘀𝗸𝗮́ 𝗳𝗶𝗻𝗮𝗻𝗰̌𝗻𝗶́ 𝗺𝗼𝗰 𝘇𝗮𝗹𝗼𝘇̌𝗲𝗻𝗮́ 𝗻𝗮 𝘁𝗶𝘀𝗸𝘂 𝗽𝗲𝗻𝗲̌𝘇. 𝗙𝗘𝗗, 𝗕𝗼𝗘, 𝗘𝗖𝗕 𝗮 𝘁𝗿̌𝗲𝗯𝗮 𝘀̌𝘃𝘆́𝗰𝗮𝗿𝘀𝗸𝗲́𝗵𝗼 𝗳𝗿𝗮𝗻𝗸𝘂. Jenže my rozpustili (jak rádi!) ten východní vojenský blok, protože jsme byli naivní a hloupí. A mysleli si, že Západ je svoboda. Nepochopili jsme, že ta podstata Kolektivního Západu je podobně totalitní jako byla totalitní podoba SSSR – jen jinak. Fundament čili základ totalitní podoby Západu je obrovská finanční moc založená na tisku peněz. FED, BoE, ECB a třeba švýcarského franku. Jednotná Evropa znamená jednotnou měnu a možnost obrovského centrálního tisku této jednotné měny. A tedy zisk obrovských hodnot doslova z ničeho. Ty "reálné" hodnoty nových peněz vznikají tak, že veškerý technický pokrok, který by jinak vedl k deflaci a stálému zlevňování všeho zboží "vyrovná" tiskem peněz, takže cenová hladina má růst cca o 2 % ročně (navzdory všem novým technologiím). Tedy někdo ty nové FIAT MONEY (budiž peníze) má jako první zcela zadarmo. A že to jsou obrovské objemy! Doslova nepředstavitelné! Poznámka: Jen USA dnes tisknou asi 1 bilion USD každý měsíc, což je hodnota odpovídající přibližně 7 násobku HDP země jako je ČR. (Každý měsíc!) Každý rok se natiskne obrovské množství nových peněz a ty slouží nejen k financování deficitů vlád, ale hlavně na financování mohutné zbrojní výroby. A tak se stalo, že jsme najednou v situaci, kterou si nikdo neuměl představit: Západ a země NATO vedou válku nikoliv tedy s Varšavskou smlouvou, ale s Ruskem, které naivní a západními rozvědkami navedený Gorbačov vydal na milost a nemilost Západu... PRÝ SVOBODNÝ A ETICKÝ ZÁPAD... – NENÍ VĚTŠÍ FALŠE, NENÍ VĚTŠÍ LŽI. Prý svobodný a etický Západ... – není větší falše, není větší lži. Takže Rusko sice je jaderná či atomová supervelmoc, ale tyto zbraně (logicky!) nemůže dnes proti chudákům obyvatelům na Ukrajině ani trochu použít... Což je stejné, jako když vás napadne lev, ale zuby a drápy bude mít "zakázané". Ve válce tedy dnes (naštěstí!) zbývají "jen" běžné konvenční zbraně a nyní jde o to, kolik jich Západ stihne vyrábět A ZASÍLAT Ukrajincům. Jde o to, kolik set tisíc a milionů Ukrajinců bude muset padnout, než se Evropa a USA s m i l u j í a přestanou chudáky Ukrajince používat cynicky neeticky – jako nástroj boje proti Rusku. Tady přece o žádnou pomoc Ukrajině nejde! Toto je nejodpornější druh konfliktu, který si lze umět představit. Kdy nejbohatší půlka světa si odtrhne 5 % HDP a věnuje to na válku a najde si malý stát, který tento geopolitický zájem Západu = ovládnout Rusko – o d s e r e ... Nechápu, jak u nás mohou být lidé tak zlí a tak cyničtí, že dál a dál se vybírají zbraně jakože "na pomoc Ukrajině", když ve skutečnosti jde jen a pouze o to, aby země Kolektivního Západu změnily režim v Rusku tak, aby zde mohl západní kapitál bezpečně investovat. Jinými slovy aby se nekonečný tisk peněz z FEDu snadno zmocnil nekonečných nerostných zásob, které dnes kontroluje Rusko. – Pokud si někdo myslí, že je to jinak, je pouze a jen idiot, ten nejužitečnější idiot. ______________ Více o Napoleonově válce Francie proti Rusku a jak dopadla zde: https://www.facebook.com/michal.rusek.7/posts/10232415901528026 <https://www.facebook.com/michal.rusek.7/posts/pfbid0fEb9BE7pKfAFLrFPnw1Y2UWz9Kt3pAd7q6qQmd3mkuwcpcQCbppDLeKvMesS9TEUl?__cft__[0]=AZU9hY_s-M55gGGs15H_d0lTDZ7iO3NbqlZLuFG_ul4KlsuaTJRBNsW_cw4eOHMDxDTLIEDaw0TDXjOO-qS1Gqe1O4hN5rM66h-qdsSNFEnlbcRe1wbmr932JvmkvM9ndSEIksMMmLJsQ8_YSmZP1mlleAmP2Kn6phoO51-A-fwDLg&__tn__=-UK-R> <https://www.facebook.com/photo/?fbid=10232416025451124&set=pcb.10232416029931236&__cft__[0]=AZU9hY_s-M55gGGs15H_d0lTDZ7iO3NbqlZLuFG_ul4KlsuaTJRBNsW_cw4eOHMDxDTLIEDaw0TDXjOO-qS1Gqe1O4hN5rM66h-qdsSNFEnlbcRe1wbmr932JvmkvM9ndSEIksMMmLJsQ8_YSmZP1mlleAmP2Kn6phoO51-A-fwDLg&__tn__=*bH-R> <https://www.facebook.com/photo/?fbid=10232416025931136&set=pcb.10232416029931236&__cft__[0]=AZU9hY_s-M55gGGs15H_d0lTDZ7iO3NbqlZLuFG_ul4KlsuaTJRBNsW_cw4eOHMDxDTLIEDaw0TDXjOO-qS1Gqe1O4hN5rM66h-qdsSNFEnlbcRe1wbmr932JvmkvM9ndSEIksMMmLJsQ8_YSmZP1mlleAmP2Kn6phoO51-A-fwDLg&__tn__=*bH-R> Všechny reakce: 293293 Oni by nám to neudělali! Myslí si naivně nejen fialová vláda 5K, ale i všichni její voliči – stejně jako nevěří Zelenský, že USA se v jisté fázi nevykašlou na podporu ukrajinského vedení: Ať už z toho důvodu, že v USA již nyní naplno probíhá prezidentská kampaň, nebo proto, že Pentagon došel k závěru, že Petr Fiala i Macron jsou tak geopoliticky hloupí, že tu VELKOU VÁLKU, válku s Ruskem na východě Evropy, b u d o u chtít vést sami i bez přímé vojenské podpory USA. ONI BY NÁM TO NEUDĚLALI! Si určitě nemyslel ani zkušený Kaddáfí, než jeho zemi před 13 lety rozbili SPOJENCI, tedy Britové, francouzské stíhačky Mirage, a střely s plochou drahou z USA. Proč? Stačí se zamyslet nad tím, kdo asi dnes, v roce 2024 v Libyji kontroluje těžbu nerostných surovin... Kdo má zde ty hlavní zisky. Přitom Kaddáfí mj. pomáhal Sarkozymu miliardou korun s prezidentskou kampaní ve Francii a myslel si, že je kamarád. Představa, že ONI BY NÁM TO NEUDĚLALI, mám na mysli větší vojenský konflikt na "východním křídle NATO", je tedy naprosto hloupá a nevyzrálá víra v etiku vedení NATO, v etiku, která zde prostě není. NATO není spolek rozumných zemí, NATO je servisní organizace poslušných lokajů Pentagonu, tedy zemí, ve kterých byli do čela vedení dosazeni lidé hájící zájem USA (v ČR Petr Pavel přes Koláře, který byl na toto v USA vyškolen) – tedy zájem cizí, nikoliv zájem ČR. Jsme ve velmi nestabilní situaci, kdy zločinci odhazují masky a komu zůstal aspoň malý zbytek soudnosti, tak jasně vidí, o co komu dnes jde: Zbrojařské koncerny nyní mohou navyšovat výrobu a jejich akcionáři tedy i zisky na násobky (a v některých případech až řádově! na desetinásobky a dvacetinásobky), než kolik jsou v době míru, tedy 𝗣𝗥̌𝗘𝗗 𝗧𝗢𝗨𝗧𝗢 𝗔𝗠𝗘𝗥𝗜𝗖𝗞𝗢𝗨 𝗩𝗔́𝗟𝗞𝗢𝗨. To, hlavní, co zajistila média, jsou podvědomé asociace: Proto dokola mluví o Putinově válce nebo o ruské válce. A dokola o tom, jak zlé Rusko už už vojensky převálcuje celou Evropu. Ano, to se stalo dvakrát: Jednou dal Napoleon dohromady na 675 tisíc žoldnéřů (kdo to tehdy platil?) a táhl na Moskvu. Vrátily se zpátky zbytky, nějaké tisíce... To bylo v roce 1812/1813. Nakonec ruská vojska skončila v Paříži. Pak, pouhého půl roku po vzniku centrální americké banky FED v prosinci 1913, byly zásadním způsobem změněny pořádky v Evropě: 300 let staré Rakouské mocnářství bylo mj. za účinné pomoci dezertérů Čechů a Slováků rozvráceno – vznikly malé národní státy (z pohledu velmocí jednohubky), a od této doby nám proamerické vedení naší země opakuje, že nelze být neutrální, že "patříme na Západ". Je zde řeč o Velké válce, o První světové válce 1914 až 1918. Konec této války nebyl v Evropě. Konec této války proběhl v Rusku a tají se. Americká vojska, britská vojska, vojsko nového státu Československa – naši CS Legionáři byli od října 1918 de facto vojáky nového státu na území SSSR, dále Poláci, ale i Turci, Řekové, Portugalci, nebo britská Indie... A samozřejmě Japonsko. A celkem až 27 zemí (!!!) bojovalo proti Rudé armádě. Tedy 1. světová de facto neskončila na podzim 1918, ale až někdy 1921, 1922 nebo dokonce 1923 posledními ruskými boji proti Japoncům... A druhá světová – všimněme si – také skončila boji proti Japoncům, kdy si na nich USA "vesele" vyzkoušely, poprvé v ostré válečné praxi, účinky dvou atomových bomb. Tedy Druhá světová válka neskončila v květnu 1945, ale až v srpnu 1945. A jak je to vlastně se začátkem? . CÍL JA JASNÝ: DOSTAT POD KONTROLU DEEP STATE ZÁPADU OBROVSKÉ NEROSTNÉ ZÁSOBY NA ÚZEMÍ RUSKA NEBO SSSR: Někdy je 2WW připojena k 1WW a mluví se O DRUHÉ TŘICETILETÉ VÁLCE. – Proč? Pokud tedy vnímáme, že po ukončení bojů v Evropě se válka přenesla na území nového státu SSSR, tak 27 intervenujících zemí zde mělo jediný úkol: Dostat SSSR a obrovské nerostné zásoby tohoto největšího státu na světě pod kontrolu západního kapitálu. Po nutném mezikroku (ze strany velmocí USA a Británie a Francie), tedy po rozbití Rakouska Uherska a oslabení Německa do roku 1918, následovala invaze spojenců na území SSSR. Jenže dopadla jako Napoleonovo tažení v letech 1812/1813. Porážkou Západu. 20. roky roky a začátek 30. let tak lze vnímat jako mezidobí, kdy se obě strany, jak Západ, tak i SSSR, masivně vyzbrojovaly, protože obě strany věděly, že konflikt neskončil. Kdosi "prozíravý" například udržoval i přes krizi ve 20. letech německý těžký průmysl v chodu. Takže po nástupu Hitlera v lednu 1933 nebyl problém velmi rychle rozjet mohutné a masivní zbrojení. O mohutném zbrojení Německa samozřejmě vrcholné západní elity věděly. A část z nich toto zbrojení přímo podporovala: Politicky i finančně. Proti komu HITLEROVO NĚMECKO zbrojí, bylo západním elitám jasné. Kdyby věděly, že je to proti Francii nebo proti Británii, jistě by Německu zastavily nové půjčky a úvěry. Jenže to se nestalo. Západním velmocem USA, Británii a Francii bylo od konce neúspěšné "mise" v letech 1918–1922 proti SSSR jasné, že tuto porážku musí odčinit. A byl to zřejmě plán z USA, který našel Německo jako vhodný nástroj boje proti Rusku... A již v listopadu 1922 nachází americký agent Truman Smith (velvyslanec USA v Berlíně) řečnícího Adolfa Hitlera — a následně pomocí Ernsta Hanfstaengela na něm USA pracují. “Putzi” (jak se říká EH) ZAČÍNÁ BUDOUCÍHO VŮDCE NAPLNO PODPOROVAT – JAK IDEOVĚ, TAK ZEJMÉNA FINANČNĚ A DOKONCE I VYLOŽENĚ FYZICKY – viz záchranu před sebevraždou, kterou stihla udělat přímo osobně manželka E. Hanfstaengla. A právě "PUTZI", jak se E- Hanfstaengelovi říká, uvedl A. Hitlera do vyšší německé společnosti. Americký Němec Ernst Hanstanegel, který měl matku Britku a studoval v USA na Harwardu, se opravdu postaral o to, aby se chudá osoba jménem ADOLF HITLER dostala do vyšších německých kruhů a aby svojí fanatickou rétorikou otočila celé Německo do války proti SSSR, proti Rusku. – Toto se stalo. Toto jsou fakta: Byl to záměr USA. Jasný a nepochybný. A je pravděpodobné, že i Velká ekonomická krize 1929/1930 (a další roky) zde byla zejména proto, aby došlo v Evropě tedy již touto krizí zmítané, a hlavně v Německu, ke zvolení nacistů do čela země. – K tomu došlo. Protože ve volbách 1928 Hitlerova strana neměla ani 2 % a zůstala marginální. Ono je těžké dávat zemi půjčky na zbrojení, ale udělat to tak, aby současně v zemi rostlo napětí. A mezitím SSSR ze všech sil zbrojil, a za krize 1929 musel prodávat obilí (nejen z Ukrajiny) a potraviny, protože toto a zejména toto bylo cennou mezinárodní komoditou. Mj. proto došlo k hladomoru na Ukrajině. Ale hladomor byl i jinde v Rusku, nejen na Ukrajině. Kvůli vývozu potravin, aby mohl SSSR zbrojit, protože válka byla na spadnutí. ______________ s t ř i h Rusko porazilo nejen Napoleona v roce 1813, ale nástupnický SSSR porazil i Německo v roce 1945, protože Hitler zaútočil na Británii a Japonci na USA a ZÁPADU tak nezbylo, než se se SSSR spojit. Jinou možnost tehdy Západ neměl. Přitom podpora SSSR z Británie nebo USA bylo to poslední, o co vysokým kruhům v USA nebo kdekoliv na Kolektivním Západě šlo. Jenže to jinak nevycházelo. Bez pomoci SSSR opravdu hrozilo, že Japonci a Hitler zvítězí. K tomu vřele doporučuji seriíl The mann in the High Castle – kde je území USA z poloviny rozdělené mezi japonskou okupační zónu a mezi nacisty. Distopie se odehrává někdy v 50. letech... Podpora SSSR nebyla pomoc, ale zoufalá akce Západu, který si najednou uměl spočítat, že celá Evropa je už fašisticka (Itálie, Španělsko, Rumusko, Maďarsko, Slovensko..., ale i Turecko...) a že nelze vyloučit, že nakonec porazí i tu Británii..., a USA pak budou najednou samy jak proti Japonsku, tak proti celé nacistické a fašistické Evropě... Proto nakonec USA podporovaly i SSSR, aby se síly vyrovnaly. Jenže Západ (kolem roku 1942) zdaleka nepočítal s tím, že to budou nakonec vojska Rudé armády, která dobudou Berlín. A že po roce 1945 až do roku 1990 bude východní část Evropy pod geopolitickým vlivem a vojenskou záštitou Moskvy. A tuto dobu si již občané ČR starší než 40 let pamatují osobně... 𝗝𝗲𝗻𝘇̌𝗲 𝗺𝘆 𝗿𝗼𝘇𝗽𝘂𝘀𝘁𝗶𝗹𝗶 (𝗷𝗮𝗸 𝗿𝗮́𝗱𝗶!) 𝘁𝗲𝗻 𝘃𝘆́𝗰𝗵𝗼𝗱𝗻𝗶́ 𝘃𝗼𝗷𝗲𝗻𝘀𝗸𝘆́ 𝗯𝗹𝗼𝗸, 𝗽𝗿𝗼𝘁𝗼𝘇̌𝗲 𝗷𝘀𝗺𝗲 𝗯𝘆𝗹𝗶 𝗻𝗮𝗶𝘃𝗻𝗶́ 𝗮 𝗵𝗹𝗼𝘂𝗽𝗶́. 𝗔 𝗺𝘆𝘀𝗹𝗲𝗹𝗶 𝘀𝗶, 𝘇̌𝗲 𝗭𝗮́𝗽𝗮𝗱 𝗷𝗲 𝘀𝘃𝗼𝗯𝗼𝗱𝗮. 𝗡𝗲𝗽𝗼𝗰𝗵𝗼𝗽𝗶𝗹𝗶 𝗷𝘀𝗺𝗲, 𝘇̌𝗲 𝘁𝗮 𝗽𝗼𝗱𝘀𝘁𝗮𝘁𝗮 𝗞𝗼𝗹𝗲𝗸𝘁𝗶𝘃𝗻𝗶́𝗵𝗼 𝗭𝗮́𝗽𝗮𝗱𝘂 𝗷𝗲 𝗽𝗼𝗱𝗼𝗯𝗻𝗲̌ 𝘁𝗼𝘁𝗮𝗹𝗶𝘁𝗻𝗶́ 𝗷𝗮𝗸𝗼 𝗯𝘆𝗹𝗮 𝘁𝗼𝘁𝗮𝗹𝗶𝘁𝗻𝗶́ 𝗽𝗼𝗱𝗼𝗯𝗮 𝗦𝗦𝗦𝗥 – 𝗷𝗲𝗻 𝗷𝗶𝗻𝗮𝗸. 𝗙𝘂𝗻𝗱𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁 𝗰̌𝗶𝗹𝗶 𝘇𝗮́𝗸𝗹𝗮𝗱 𝘁𝗼𝘁𝗮𝗹𝗶𝘁𝗻𝗶́ 𝗽𝗼𝗱𝗼𝗯𝘆 𝗭𝗮́𝗽𝗮𝗱𝘂 𝗷𝗲 𝗼𝗯𝗿𝗼𝘃𝘀𝗸𝗮́ 𝗳𝗶𝗻𝗮𝗻𝗰̌𝗻𝗶́ 𝗺𝗼𝗰 𝘇𝗮𝗹𝗼𝘇̌𝗲𝗻𝗮́ 𝗻𝗮 𝘁𝗶𝘀𝗸𝘂 𝗽𝗲𝗻𝗲̌𝘇. 𝗙𝗘𝗗, 𝗕𝗼𝗘, 𝗘𝗖𝗕 𝗮 𝘁𝗿̌𝗲𝗯𝗮 𝘀̌𝘃𝘆́𝗰𝗮𝗿𝘀𝗸𝗲́𝗵𝗼 𝗳𝗿𝗮𝗻𝗸𝘂. Jenže my rozpustili (jak rádi!) ten východní vojenský blok, protože jsme byli naivní a hloupí. A mysleli si, že Západ je svoboda. Nepochopili jsme, že ta podstata Kolektivního Západu je podobně totalitní jako byla totalitní podoba SSSR – jen jinak. Fundament čili základ totalitní podoby Západu je obrovská finanční moc založená na tisku peněz. FED, BoE, ECB a třeba švýcarského franku. Jednotná Evropa znamená jednotnou měnu a možnost obrovského centrálního tisku této jednotné měny. A tedy zisk obrovských hodnot doslova z ničeho. Ty "reálné" hodnoty nových peněz vznikají tak, že veškerý technický pokrok, který by jinak vedl k deflaci a stálému zlevňování všeho zboží "vyrovná" tiskem peněz, takže cenová hladina má růst cca o 2 % ročně (navzdory všem novým technologiím). Tedy někdo ty nové FIAT MONEY (budiž peníze) má jako první zcela zadarmo. A že to jsou obrovské objemy! Doslova nepředstavitelné! Poznámka: Jen USA dnes tisknou asi 1 bilion USD každý měsíc, což je hodnota odpovídající přibližně 7 násobku HDP země jako je ČR. (Každý měsíc!) Každý rok se natiskne obrovské množství nových peněz a ty slouží nejen k financování deficitů vlád, ale hlavně na financování mohutné zbrojní výroby. A tak se stalo, že jsme najednou v situaci, kterou si nikdo neuměl představit: Západ a země NATO vedou válku nikoliv tedy s Varšavskou smlouvou, ale s Ruskem, které naivní a západními rozvědkami navedený Gorbačov vydal na milost a nemilost Západu... PRÝ SVOBODNÝ A ETICKÝ ZÁPAD... – NENÍ VĚTŠÍ FALŠE, NENÍ VĚTŠÍ LŽI. Prý svobodný a etický Západ... – není větší falše, není větší lži. Takže Rusko sice je jaderná či atomová supervelmoc, ale tyto zbraně (logicky!) nemůže dnes proti chudákům obyvatelům na Ukrajině ani trochu použít... Což je stejné, jako když vás napadne lev, ale zuby a drápy bude mít "zakázané". Ve válce tedy dnes (naštěstí!) zbývají "jen" běžné konvenční zbraně a nyní jde o to, kolik jich Západ stihne vyrábět A ZASÍLAT Ukrajincům. Jde o to, kolik set tisíc a milionů Ukrajinců bude muset padnout, než se Evropa a USA s m i l u j í a přestanou chudáky Ukrajince používat cynicky neeticky – jako nástroj boje proti Rusku. Tady přece o žádnou pomoc Ukrajině nejde! Toto je nejodpornější druh konfliktu, který si lze umět představit. Kdy nejbohatší půlka světa si odtrhne 5 % HDP a věnuje to na válku a najde si malý stát, který tento geopolitický zájem Západu = ovládnout Rusko – o d s e r e ... Nechápu, jak u nás mohou být lidé tak zlí a tak cyničtí, že dál a dál se vybírají zbraně jakože "na pomoc Ukrajině", když ve skutečnosti jde jen a pouze o to, aby země Kolektivního Západu změnily režim v Rusku tak, aby zde mohl západní kapitál bezpečně investovat. Jinými slovy aby se nekonečný tisk peněz z FEDu snadno zmocnil nekonečných nerostných zásob, které dnes kontroluje Rusko. – Pokud si někdo myslí, že je to jinak, je pouze a jen idiot, ten nejužitečnější idiot. ______________ Více o Napoleonově válce Francie proti Rusku a jak dopadla zde: https://www.facebook.com/michal.rusek.7/posts/10232415901528026 <https://www.facebook.com/michal.rusek.7/posts/pfbid0fEb9BE7pKfAFLrFPnw1Y2UWz9Kt3pAd7q6qQmd3mkuwcpcQCbppDLeKvMesS9TEUl?__cft__[0]=AZU9hY_s-M55gGGs15H_d0lTDZ7iO3NbqlZLuFG_ul4KlsuaTJRBNsW_cw4eOHMDxDTLIEDaw0TDXjOO-qS1Gqe1O4hN5rM66h-qdsSNFEnlbcRe1wbmr932JvmkvM9ndSEIksMMmLJsQ8_YSmZP1mlleAmP2Kn6phoO51-A-fwDLg&__tn__=-UK-R> <https://www.facebook.com/photo/?fbid=10232416025451124&set=pcb.10232416029931236&__cft__[0]=AZU9hY_s-M55gGGs15H_d0lTDZ7iO3NbqlZLuFG_ul4KlsuaTJRBNsW_cw4eOHMDxDTLIEDaw0TDXjOO-qS1Gqe1O4hN5rM66h-qdsSNFEnlbcRe1wbmr932JvmkvM9ndSEIksMMmLJsQ8_YSmZP1mlleAmP2Kn6phoO51-A-fwDLg&__tn__=*bH-R> <https://www.facebook.com/photo/?fbid=10232416025931136&set=pcb.10232416029931236&__cft__[0]=AZU9hY_s-M55gGGs15H_d0lTDZ7iO3NbqlZLuFG_ul4KlsuaTJRBNsW_cw4eOHMDxDTLIEDaw0TDXjOO-qS1Gqe1O4hN5rM66h-qdsSNFEnlbcRe1wbmr932JvmkvM9ndSEIksMMmLJsQ8_YSmZP1mlleAmP2Kn6phoO51-A-fwDLg&__tn__=*bH-R> Všechny reakce: 293293