Show Email
Píseň Tomáše Kluse - Pánubohudooken, na pozadí běží obrázky politiků vládních stran s různými kritickými komentáři k nim
_____Strojový přepis textu ve videu____
stydím se za vládu Petra Fialy, Fialu má každý rád 2024
Česká republika "Vítejte v nejdrsnější reality show na světě".
Česko země s nejhloupější Vládou na zeměkouli.
Ve státě kde podvodníci vytvářejí zákony, nehledej sprvedlnost!!!
Strůjci největšího volebního podvodu v dějinách ČR (Rychetský +pětikoalice)
JSEM ZDĚŠENA! Ústavní soud v souladu s Ústavou ČR
rozhodl takto: Volební výsledek ANO se bude dělit 10. Výsledky koalic se budou násobit 10. Ostatní zůstává.
Nezaslouží si úctu, zničil spravedlnost.
Mají peníze na války, ale nemají peníze pro chudé.
Poslanci se připravují na zasedání sněmovny...
Tato paní je důkazem že i Bůh mívá špatné dny!
Jeden moudrý muž kdysi řekl:"Dávejte si pozor, koho pustite na svou loď, protože někteří lidé potopi celou loď jen proto, že nemůže být kapitánem"!
Vítej. My už ale nic nemáme. Však já to z vás dostanu. (Zelenskyj)
Neomezená moc v rukou omezených lidí má vždy za následek krutost.
UKRAJINSKÁ VLÁDA se usadila v PRAZE !!!
Už nám vládnou! ... za co pane Bože, za co nás trestáš?
Pane Bože, za co trestáš tento Český lid ?
Tak nám vládnou dva Péťové jak harmonické...
ZKÁZA NÁRODA !
Demoblok chce do česka okamžité přijetí Eura. Češi nejsou tak chytří, aby věděli, že nás EURO zachrání!
SDÍLEJTE VŠEM!* Hnutí Odchod Wwww.odchod.eu
Komunisti to byl jen slabej odvar proti těhle šmejdům co se „volebním podvodem chopili moci. Už žádné volby nebudou demokratické.
Tak co? Jsi spokojenej ze své bezcenné, celoživotní práce a devastace NAŠEHO NÁRODA?
ODS byla a vždy bude stranou zlodějů a podvodníků a zrušením EET v tom můžeme
zdárně pokračovat.
PRAKTIK A TEORETIK ANDY vs. MIMOŇ
Jan Bartošek KDU-ČSL - Tito lidé jsou hrozbo pro Českou republiku
Výraz zhulených dementů, kteří chtějí překopat zákony kobrazu svému.
Cizí armáda chrání ty, co ji pozvala. TRIKOLORA Petr Štěpánek
VLÁDNÍ KOALICE - 5K Češi nemají vládu. Češi mají organizované zločince! KAUZA DOZIMETR
Vlastizrádci
Vláda PĚTIKOALICE TO JE ČESKÁ VLÁDA, V KTERÉ MÁ KAŽDÝ ČLEN VLÁDY JINOU STÁTNÍ PŘISLUŠNOST ! V TÉTO VLÁDĚ NENÍ ŽÁDNÝ VLASTENEC - ČECH!
VRÁTÍME POLITICE Slušnost
Tak znova: ..... LEPŠÍ SPROSTÝ DOBRÁK, NEŽ "SLUŠNÁ" SVINĚ"
My jsme politici z české země...
Vláda Petra Fialy? To je jenom arogance, povýšenectví, lhaní a plané sliby. Kdo souhlasí, ať sdílí! Kudy chodil tudy Ihal, Fiala se jmenoval!
FLAŠKA, čaroděj ÚS, Chamleon, Nutela
ODS jej stranou ct
NENÁVIST ZVÍTĚZILA ZLIKVIDOVALI PRŮMYSL, SPRAVEDLNOST I DEMOKRACII V ČR!
Strůjci největšího volebníhopodvodu v dějinách ČR !!! Komunisti to|byl jen slabej odvar, proti těhle šmejdům co se „volebním podvodem uchopili moci. Už žádné volby nebudou demokratické.
VLADNU PEVNOU RUKOU!
Válek: V Česku prudce stoupla spotřeba antibiotik. I to způsobilo jejich nedostatek
Zajistíme seniorům DŮSTOJNÝ ŽIVOT Změna, které můžete věřit. A PROTO JSME SE ROZHODLI
VÝRAZNĚ SNÍŽIT RŮST DŮCHODŮ !
Vidím Fialu a vzpomínám na Husáka
Měli jsme různé idioty za premiéry, ale tento bezkonkurenčně vede.
Ještě že já jsem celkem oblíbenej...
Tak se tvaří ZOUFALEC! Babiš je zoufalý, že my umíme vládnout a řešit to, co on
nedokázal, míní Fiala
Řeknu Vám to zcela srozumitelně: VŠECHNO JSTE TO TU POSRALI!
Potřebujeme peníze na obnovu Ukrajiny, proto jsme se rozhodli: snížit rodičovský příspěvek zrušit podporu stavebního spoření, zrušit podporu důchodového spoření,
výrazně snížit růst důchodů, a další sankce na české občany ještě vymyslíme. Zbyněk Stanjura /ODS/ — ministr financí, 1. místopředseda strany
Fiala, Lipánek, Rakušan, Řehka, Pavel a Černochová jsou bojovníci, kteří ochotně položí
Váš život za svoji věc.
Důchodci pamatujte! Těchto 5 loupežníků Vás vyměnilo za stíhačky, tanky a munici.
VLÁDNÍ KOALICE - 5K MOJE VLÁDA JE NA PODVODY NEJLEPŠÍ !!!
Hele, prej zdražela voda. Konečně došlo i naabstinenty!
Blaničtí rytíři, kde jste... je zle, národ Vás potřebuje!
Andrej Babiš : "Tahle vláda národní katastrofy neudělala za 2 roky pro lidi vůbec nic ! Jenom okrádá a zdaňuje občany.“ VLÁDNÍ KOALICE- BÍLÉ LAJNY
CO MŮŽEŠ URVI CO NEMŮŽEŠ, ZKURVi!
Smutný muž" - Policie ČR vyhlašuje pátrání po celostátně hledaném podvodníkovi P.F. z Brna. Dotyčný vyhledává mentálně slabší skupiny osob a přesvědčuje je o své výjimečnosti, aby mu svěřily rozhodování o své budoucnosti. Nosí falešné brýle, nemluví anglicky a Vydává se za profesora.
Česká demokacie se určuje zákony a cenzurou ! Nejhorší DIKTATURA JE TA, KTERÁ SE VYDÁVÁ ZA DEMOKRACII.
Máš to tady černé na bílém. Jsem nejlepší lídr na světě. Lejnová to podepsala. Tak neser!!
Já jsemrsvětový lidr! Jsem nejlepší ze všech světových k premiérů, jsem prostě dokonalost sama. Cítím se jako Bůh ! „ Můžete mě všichni fotit !
Zatím jsme pro naše občany vyřešili takhle velký kulový ho*** Pohled do budoucnosti. Ho** v dohledu..
Jurečka: Politici v Česku berou málo. Někteří si za tu dřinu zaslouží víc peněz Zdroj: TV Nova
Nevím kdo jsi, ale podle toho jak mi lezež do prdele, vím že tě platíme.
Vytáhněte mi toho Fialu!
Nebudeme volit TOP 09 a ODS Jsem jasným důkazem toho, že k volbám chodí i blbci.
UŽ NIKDY ŽÁDNOU VLÁDU S ODS A5 KOALICE!! Konec Fialy v Česku
_________Strojový přepis videa________
Píseň Tomáš Kluse - Pánubohudooken
Za devatero horami a devatero řekami,
leží kraj líbezný jak z reklamy,
tam pravdě pšenka nekvete,
člověk zde vyvinul se z prasete.Oděni v sametové rubáše,
zloději loví zbytky guláše,
z plastových talířku kartou ze zlata,
a při tom poslouchají Poupata.
A tváře se tam nemění,
pouze tituly a příjmení
a kdo má peníze vystaví svou mordu
u dálnice na bilboardu.
Chceš vidět méně reklam? Registruj sePotom řidič vskutku tvrdý chleba má,
furt on the road a s lumpama,
učí se všechna hesla zpaměti
a pak ty kecy hustí do dětí.Za co, Pane Bože, za co, trestáš tento prostý lid?
Za co, Pane Bože, za co, nechals nás se napálit?
Za co, Pane Bože, za co? Zas čtyři roky v prdeli.
Za co, Pane Bože, za co? Omluv mě, že jsem tak smělý.Mezi pány panuje věčná neshoda,
jeden chce z vrchu, tož druhý musí zespoda,
aby ochránil voliče občana,
před kapitalistickýma zrůdama.Tak jedni kradou pro lidi a druzí od lidí,
případné aférky se pod stůl odklidí,
hlavně dodržovat všechny zásady,
nejlíp se špína kydá za zády.Léta už tajím svoji příslušnost,
v zemi co vyměnila hrubost za slušnost,
bo se mi nelíbí morální předlohy,
čili papaláši hrající si na Bohy.Povinné školení pro všechny poslance,
lekce planého žvanění, lekce arogance
a místo polední debaty z prdu kulička,
ať vzkvétá naše zemička!Za co, Pane Bože, za co, trestáš tento prostý lid?
Za co, Pane Bože, za co, nechals nás se napálit?
Za co, Pane Bože, za co? Zas čtyři roky v prdeli.
Za co, Pane Bože, za co chceš, abychom trpěli?Nutno ještě říct k tomu všemu,
hledá mnohý nešťastník řešení v extrému
a tak bacha na Rudé koalice,
vzpomeňme, jaká je po třešních stolice.Nedávno přišla jedna děsivá zpráva,
že se zase valí dělníci, tentokrát zprava,
poznávacím znamením jsou holé hlavy,
neznalost dějin a ústavy.Přes to všechno, co lid v tom kraji zažívá,
probíhaj všechny nepokoje v pajzlu u piva
a stále věří na rytíře z Blaníku,
než přijdou, zvolil národ vyčkávací taktiku.Tak si tu pomalu každý svůj život hnije,
z úcty k tradici ruka ruku myje,
upřímně řečeno trochu teskno mi je,
že nám stačí DEMO-Demokracie.Za co, Pane Bože, za co, trestáš tento prostý lid?
Za co, Pane Bože, za co, nechals nás se napálit?
Za co, Pane Bože, za co? Zas čtyři roky v prdeli.
Za co, Pane Bože, za co? Tak snad mě někdo odstřelí