Show Email
Text přílohy tvrdí, že ukrajinští občané, z míst kde se nebojuje, jezdí jako turisté do České republiky pouze zneužívat finanční pomoc nabízenou Českou republikou, inkasují desetitisícové částky, vše mají v České republice zdarma, nebo za symbolické ceny. S Ukrajinci pak do České republiky přichází oligarchové a organizovaný zločin a v neposlední řadě z Ukrajiny tito lidé přivážejí zbraně, které Česká republika na Ukrajinu dodala.
snad to už neplatí ........
-----------Text přílohy----------
Návod, který koluje na západní Ukrajině (to je tam, kde se NEBOJUJE!) Z deníku Ukrajince: 5:00 - Vyrážíme s pěti člennou rodinou ze Lvova směr Ostrava. 500 km, cesta trvá autem 7 hodin. Po obědě navštěvujeme uprchlické centrum a do hodiny máme víza. Další cesta vede na ČSSZ kde jsme odbaveni velice rychle a na pokladně si vyzvedáváme 25.000 Kč. 14:00 - ještě zastávka v bance, kde si zakládáme účty a ihned na nich máme bonus 2.500 Kč. 14:30 - vyrážíme do aqaparku za cenu 5 Kč pro všechny. 16:00 je hezky a tak za dalších 5 obětovaných korun skoukneme ještě ZOO. Rozhodujeme se, zda přenocujeme, či ne. V místním hotelu stačí zamávat naším pasem a hned je o ubytování postaráno. Zůstáváme tedy do rána. Při snídani dochází s místními domorodci k rozmíšce, nedali nám přesně to, co jsme si k snídani objednali. Znechuceně odcházíme a odjíždíme směr Lvov. Druhý den 16:00 - jsme doma. Navštívili jsme největší bankomat na světě. Českou republiku. Místní jsou hloupí. Kdyby to bylo obráceně, na Ukrajině by dostali tak maximálně holí. Toto je skutečný příběh. Tento způsob lehkého získání peněz v ČR na základě rozhodnutí naší současně vlády vymyslelo pár Ukrajinců a nyní se z toho stal boom a využívá to čím dál více Ukrajinských občanů! Je mi velice líto těch, kteří doopravdy tu pomoc potřebují. K těm se ta skutečná pomoc nikdy nedostane! Česko ovládli ukrajinští oligarchové a ukrajinská mafie zde zapouští kořeny. Přivezli si k nám i zbraně, které jim tam Česká republika na Ukrajinu zdarma dodala! Toto je vrchol České stupidity!!!