Show Email
Email obsahuje odkaz na flashmob z města Sabadell, kde hrají muzikanti na ulici ódu na radost. Mail je okomentován tak, že ze života mizí radost kvůli invazi migrantů, zaprodanosti politiků, špatným prognóza ekonomů a nervozitě.
Přátelé, kamarádi, drazí ... Přeposílám i s původním komentářem.
Poslední dobou se necháváme otravovat negativní energií, která se na nás valí ze všech stran. Invaze imigrantů, zaprodanost politiků, špatné prognózy ekonomů, nervozita a dennodenní všednosti. Nějak se vytratila prostá radost.
Radost z toho, že jsme zdraví, my i naše rodina a kamarádi, radost z přátelských setkání, radost z toho, že nás má někdo rád.
Proto vám všem posílám tuto skoro 12 let starou Ódu na radost ( Sabadell - město poblíž Barcelony).
Prožijte krásný čas!
https://www.youtube.com/embed/GBaHPND2QJg