Show Email
Proslov v poslanecké sněmovně. Kritika Pavla Novotného za jeho sprosté výrazy na veřejnosti.
Strojový přepis zvukové stopy videa:
[00:00.000 --> 00:10.000] Já děkuji za slovo, pane předsedající. Já bych chtěla zařadit bod, který nese název platí pro ODS stejné zákony.
[00:10.000 --> 00:20.000] A k tomuto bodu mě vede jedna věc, obrací se na mě občané a je to ohledně vida, které v současné době je na sociálních sítích.
[00:20.000 --> 00:33.000] Toto video natočil pan Pavel Novotný, starosta Řeporý. Je to nejvyšší představitel státní zprávy.
[00:33.000 --> 00:41.000] Je to veřejně činná osoba a myslím si, že takovéto video nemá co dělat na sociálních sítích.
[00:42.000 --> 00:51.000] V tomto videu uráží český národ, uráží naše lidi a jenom tak na ukázku cituji.
[00:51.000 --> 01:01.000] Lidi jako jste vy se házeli z útesů ve Spartě. Vy jste paraziti, poslal bych vás do války.
[01:01.000 --> 01:18.000] Češi jsou nevděčnej národ, češi jsou plebs, prasata český, češi by potřebovali válku, vyhnat vás z baráku, zabít dítě, podříznout ženu.
[01:18.000 --> 01:24.000] Národ nevděčnejch udavačských prasat, ostatní je zde necitovatelné.
[01:24.000 --> 01:38.000] Toto video a není jedno, jsou ci, běží po sociálních sítích, občané mi píší, že tyto videa poslali jak premiérovi, tak ministru vnitra bez odezvy.
[01:38.000 --> 01:47.000] A u mě si myslím, že to už je na trestní oznámení, ale hlavně ODS by se k tomu měla zde postavit. Děkuji.
Podobné e-maily
| 24075 | O starostovi Novotném - ODS ve sněmovně | 2023-05-02 13:46:00 |
| 24276 | To rozum nebere! | 2023-05-11 18:54:03 |
| 24577 | Řeporyjský prase Novotný - pozor - vulgární - obrázek ODS a dalších politických představitelů, kteří se s ním jezdí fótit..... je to síla | 2023-06-22 10:38:50 |
| 29535 | Tento protekční zmrd je symbolem ODS ! | 2024-06-18 20:00:39 |