Show Email
Jindřich Kulhavý - Proruský text o tom, že na Ukrajině není potřeba naší pomoci, utíkají od tud "barevní" falešní uprchlíci. V Doněcku a Luhansku prý Ukrajina 8let zabíjela ruské děti. Záběry z války prý nejsou pravdivé. Bez Ruského plynu a Uranu se Evropa dostane do velkých potíží. Ruským sportovcům je neprávem zakázáno sportovat.
A taková je a bude situace www.inadhled.cz(http://www.inadhled.cz/)
Aktivita kolem Ukrajiny nabírá na obrátkách. Plno lidí naložilo humanitární
pomoc do dodávek a zamířilo k hranicím. Tam nyní hnijí hromady potravin,
které nikdo nechce, také se tam válí deky a další věci. Možná to tak není
všude, ale na některých přechodech tomu tak je, takže zvažte, volíte li
správný druh pomoci, chcete-li ji nabízet. Podobně to může dopadnout s
finančními prostředky věnovanými neziskovým společnostem a určeným k
přerozdělení. U peněz nelze říct, že o ně nikdo nestojí, spíše je otázkou,
kde jich kolik zapadne.
Válka na Ukrajině má několik průvodních jevů. Opět se nebudeme zabývat
vojenskými operacemi přímo tam, protože zprávy z místa konfliktu a střetů
jsou natolik protichůdné, že reálně tvrdit, co se děje, a dát za to ruku do
ohně, by bylo nezodpovědné. Přesto pár slůvek ztratíme. Měli jsme možnost
zahlédnout pár záběrů údajných reálných situací, kde se později ukázalo, že
jsou sice pravdivé, ale nejsou zrovna aktuální a se současným stavem a
událostmi nemají nic společného. Tyto záběry poskytl jako důkaz nelidskosti
Rusů evropský mainstream, přičemž u některých naprosto evidentních lží musel
s omluvou ven. Dále je tu jisté podezření, že se samotní Ukrajinci snaží
páchat zločiny a škody tak, aby to poté mohlo být ukazováno jako zvěrstvo
Ruské armády. Tyto zprávy vysílají ti, kteří mají obavu z vlastních vojáků.
Také v Luhansku a Doněcku jsou situace, o kterých média neinformují, nicméně
zajatí ukrajinští vojáci byli přivedeni na místa, kde jsou pomníky dětí
zabitých za posledních 8 let. Samozřejmě to může být všechno údajná špinavá
propaganda, ale těch ,,podezřelých“ informací je na náš vkus až moc. Navíc
přichází přímo z místa konání festivalu s tématem harašení zbraněmi.
Vraťme se domů. Naši politici ochotní vstoupit do války nám tvrdí, že není
třeba se bát nedostatku plynu, kterého máme zásobu tak…na měsíc. Je začátek
března, to tedy není mnoho. Zatím Rusové plní závazky a tato komodita proudí
do Evropy nadále. Pokud by však zavřeli kohouty, případně je značně
přivřeli, máme vcelku zásadní problém. Březen, za kamna vlezem, duben, jsme
v…. To by bylo nové přísloví. Bez ruského plynu a uranu se Evropa dostane do
mnohem větší krize, než tušíme, přestože včera na Slovensku přistálo letadlo
s ruskými palivovými články pro slovenskou jadernou elektrárnu. A odborníci
tvrdí, že třeba takové Německo či Itálie jsou dopředu s Moskvou domluveni na
dodávkách i úhradách plynu v případu neumožnění Rusku být nadále v systému
SWIFT. To naši rusobijci ve vládě či Pirát močící na zeď ruského
velvyslanectví žádnou takovou dohodu nemají. Místo snahy zajistit pro české
občany základní potřeby přemýšlí, jak obejít zákon o nemožnosti Čechů
sloužit v zahraniční armádě a chtěli by je poslat na frontu. Tedy tam, kam
často nejdou ani Ukrajinci žijící u nás. Ti naopak dělají vše proto, aby sem
k nám dostali své rodiny a zlegalizovali jim trvalý pobyt tady. Obzvláště
zajímavý výsadek utíkajících před válkou se podařilo zachytit na Slovensku,
kde si přivezli 120 Ukrajinců, z nichž 117 bylo podezřele tmavé až černé
pleti. Šlo prý o studenty, jen nikdo z nich neuměl řeč, ve které údajně
studují.
Agresivita médií a politiků nese své ovoce. Bohužel značně shnilé. Vzniká tu
nenávist k lidem hovořícím rusky. Často je jedno, jde-li o Rusy u nás žijící
či Ukrajince mluvící ruštinou, plno lidí je k nim značně nepříjemných a
dokonce dochází k propouštění z práce, neochotě obsloužit je třeba v
restauraci či byla objevena cedule s urážlivým textem na státním úřadu. Což
nás nemůže překvapit, když si vzpomeneme, že ještě nedávno byl stejný
přístup covidových hysteriků popostrkovaných vládou proti těm, kteří prostě
hru na pandemii nepřijmuli. A tak řada rouškařů a vpich absolvujících, co ve
strachu o život ještě nedávno hledali co nejefektivnější respirátor určený
do prašného prostředí, někteří dosud jezdí v autě sami zahaleni do
přenosného atomového krytu, vyměnili cíl svého agresivního chování a místo
těch drze zdravých a s vlastním rozumem atakují cokoliv, co jim přijde i
náznakem spojené s Ruskem. Bylo by zajímavé vidět, jak by se zachovali,
kdyby za rohem narazili na ruský batalion.
Dalším úkazem dnešní doby je snaha udělat ze sportu bojiště, z něhož budou
vyhnáni sportovci. Rusko má v mnoha disciplínách skutečné hvězdy, proti
kterým se těžko soupeří, takže zbavit je možnosti obhajovat své výsadní
postavení je výzvou a prostředkem k tomu, aby jiní mohli vystoupat na
sportovní piedestal. Už nestačí potupa, kterou je nemožnost na olympijských
hrách používat vlastní národní symboly a ruskou hymnu, ale jde se dál a
reprezentanti Ruska nejsou pouštěni do zápasů a klání. Opět je velmi aktivní
Česká republika. Sice nám ten sport teď moc nejde, vláda na něm šetří, ale
když už i takový Hašek zvaný kdysi Dominátor tlačí na selekci sportovců a
napadá třeba Ovečkina, tak to musí být dobré. Vzpomínáte po Naganu? Lidé
požadovali Haška na Hrad. Nyní tedy navrhujeme Bezděz. Tam by mu bylo tak
akorát.
K tomuto a výše řečenému máme tedy jednu poznámku. Až opadne první hysterie
kolem Ukrajiny a chápavé většině dojde, že mnohé bylo jinak, hladina
nenávisti se uklidní a stane se následující. Němci, Italové, Frantíci, ti
všichni se s Ruskem domluví na diplomatickém příměří a budou dále
obchodovat, obousměrně poputují peníze. Srbové a Maďaři na tom budou ještě
mnohem lépe, ti zůstali dokonce solidární a nestranní, podobně Chorvaté.
Ovšem velcí válečníci Poláci, potom státy řinčící zbraněmi a bez skutečné
armády, tedy my a Slováci, doplatí na agresivitu a idiocii vlastní politické
garnitury. Hloupost našich představitelů, jejich arogance a ignorace
stávající závislosti Evropy na ruských nerostných zdrojích z nás nakonec
udělá prosté žebráky. Tak tedy, až půjdete na koncert pro Ukrajinu, na
kterém vystoupí řada zmanipulovaných umělců a z které výnos půjde přes
politickou Pánkovu neziskovku Člověk v tísni, nezapomeňte, že jsme Vás před
tím varovali. Jste jen zneužiti. A pokud se prezentujete nenávistí k Rusům a
solidaritou s Ukrajinou, vězte, že ne vše je takové, jak je Vám předkládáno.
Jindřich Kulhavý alt
Podobné e-maily
| 16173 | Hloupost našich vládních představitelů - Agresivita místních "hrdinů" se zvyšuje.... | 2022-03-16 11:31:00 |